آموزش عکاسی در مشهد

آموزش عکاسی در مشهد از مبتدی تا پیشرفته توسط خانه آموزش به طور جامع و کامل توسط اساتید سرشناس در این حوزه برگزار می‌شود. این دوره برای مشهدی های عزیزی برگزار می‌شود که قادر به شرکت در کلاس حضوری را ندارند اما با این حال مشتاق به یادگیری حرفه عکاسی هستند. مدرسان این دوره همگی از عکاسان مشهور و متخصص شرکت هستند که با دلسوزی تمام، همه‌ی نکات و ترفندهای موجود در عکاسی را به شما آموزش می‌دهند.

[toc]

دوره عکاسی در مشهد

دوره آموزش عکاسی در مشهد ویژه افرادی است که می‌خواهند از مبتدی تا پیشرفته آموزش ببینند. این دوره با دوره های مجازی متفاوت است و به شیوه تعاملی برگزار می‌گردد. به این صورت که حضور استاد در سر کلاس آنلاین از آموزشگاه است و حضور دانشپذیران در کلاس الزامی است به دلیل اینکه علاوه بر پخش فیلمی که از قبل برای دانشپذیران با بالاترین کیفیت فیلم برداری شده است، استاد سر کلاس به رفع اشکال و توضیحات دیگر نیز می‌پردازد.

آموزش عکاسی در مشهد
بهترین کلاس عکاسی در مشهد

دوره آموزش عکاسی در مشهد مناسب افرادی است که به عکاسی علاقمند هستند و می‌خواهند وارد بازار کار این رشته شوند و به صورت حرفه‌ای فعالیت کنند یا افرادی که تنها برای علاقه‌ی شخصی می‌خواهند عکاسی را ادامه دهند. شما برای ورود به این دوره تنها به یک دوربین DSLR احتیاج دارید زیرا لنز این دوربین ها قابلیت تعویض دارد و می‌توانید عکس های با کیفیتی بگیرید.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که می‌خواهید در تهران و با استید مجرب، عکاسی را آموزش ببینید، این دوره مناسب شماست. در پایان دوره  و با ارائه ژوژمان پایانی نیز، مدرک معتبر با قابلیت ترجمه از خانه آموزش به دانشپذیران اعطا می‌شود. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به مزایای کلاس آنلاین عکاسی نسبت به کلاس حضوری بپردازیم.

تصاویر دوره های عکاسی در مشهد

سرفصل های کلاس عکاسی مشهد

حرفه عکاسی دارای ریز نکات بسیاری است که به هیچ عنوان نمی‌توان از آنها چشم پوشید. شاید در نگاه اول این نکات بسیاره ساده بنظر بیایند اما کسب کمی تجربه خواهید دید که رعایت آنها چه تاثیر بزرگی بر روی عکس هایتان خواهد گذاشت.

با شرکت در دوره های آموزش عکاسی در مشهد خانه آموزش می‌توانید بسیار سریع به تخصص کافی در این زمینه دست یابید. این دوره در 4 ترم برگزار می‌شود.

در طول دوره آموزش عکاسی در مشهد از مبتدی تا حرفه ای 4 مبحث مهم را آموزش خواهید دید .

در این ترم با منوی دوربین به صورت کامل آشنا خواهید شد. البته هر فرد دوربین مخصوص خود را دارد که منوی تمام دوربین ها از جمله کانون، نیکون، سونی و … آموزش داده می‌شود. همچنین مواردی از جمله سرعت شاتر، عمق میدان، ایزو ، انتخاب کادر مناسب، کاربرد دیافراگم … را آموزش خواهید دید.

در ترم دوم با تکنیک های عکاسی  و اضافه کردن خلاقیت به عکس ها آشنا خواهید شد و با تمامی شاخه های عکاسی از جمله پرتره، تبلیغاتی، مدلینگ، صنعتی، هنری، ورزشی، معماری، ودینگ و…آشنا خواهید شد. در این ترم می‌توانید گرایش مورد علاقه خود را در عکاسی پیدا کنید و در ترم بعد نقات قوت خود را بالا ببرید.

در این ترم که در واقع مهمترین کار یک عکاس است این موارد را آموزش خواهید دید:

 • چینش صحیح نورها
 • گرفتن عکس در زوایای مختلف صورت و بدن (تمام رخ، سه رخ، نیم رخ)
 • آشنایی با نورپردازی رامبراند، ریم لایت، باترفلای ، آتلیه
 • گرفتن عکس های پرسنلی
 • آشنایی با تمامی تجهیزات نورپردازی
 • نورپردازی در فضاهای باز، بسته

قدم آخر در گرفتن بهترین عکس ادیت عکس است که شما باید آن را آموزش ببینید. در این ترم با دو نرم افزار بسیار پر کاربرد یعنی فتوشاپ و لایت روم آشنا خواهید شد. انجام ادیت اصولی روی یک عکس می‌تواند انقلابی بزرگ ایجاد کند.

بهترین دوره عکاسی در مشهد

مزیت دوره عکاسی در مشهد

مزیت دوره عکاسی در مشهد، کلاس های آنلاین و حضوری علاوه بر شباهت هایی که دارند تفاوت هایی باهم دارند که البته این تفاوت ها باعث شده که متقاضیان  کلاس های آنلاین بیشتر باشد. همانطور که در بالا گفتیم در کلاس های آنلاین فیلم پخش خواهد شد و در پایان هر جلسه فیلم همان روز در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.

همچنین در کنار استاد یک استادیار قرار می‌گیرد و پشتیبانی 24 ساعته از کلاس انجام می‌دهد و زمانی که کلاس تمام می‌شود دانشپذیران می‌توانند از طریق استادیار مشکلات درسی خود را رفع کنند.

علاوه بر این ها، در کلاس آنلاین از هزینه رفت و آمد و صرف وقت کاسته می‌شود و هنرجو می‌تواند وقت بیشتری را به تمرین اختصاص دهد. البته این موضوع را در نظر بگیرید که اگر می‌خواهید در عکاسی پیشرفت کنید و تمرین های بیشتر انجام دهید باید در شهری که هستید یک آتلیه اجاره کنید و به تمرین بپردازید.

البته در ترم سوم آموزش عکاسی در مشهد که با نورپردازی به صورت کامل آشنا می‌شوید، باید برای تمرین های خود آتلیه اجاره کنید در غیر این صورت آموزش یک طرفه هیچ تاثیری در حرفه‌ای شدن شما ندارد. در ادامه باید بگوییم که تصمیم نهایی با خود دانشپذیر است که بخواهد در کلاس های آنلاین شرکت کند یا حضوری زیرا کیفیت در این دو کلاس کاملا برابر است و اساتید یکسان هستند.

دوره آنلاین آموزش عکاسی اصولی

بهترین آموزشگاه عکاسی در مشهد

زیر نظر اساتید با تجربه و با سابقه به صورت دوره آموزشی آنلاین به یک عکاس حرفه ای تبدیل شوید.

مشاورین ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند

پیش نیاز دوره آموزش عکاسی در مشهد

برای شرکت در دوره آموزش عکاسی در مشهد شما به هیچ پیشنیازی احتیاج دارید. تنها با داشتن یک دوربین dslr می‌توانید در دوره ها شرکت کنید. این دوربین ها به دلیل اینکه قابلیت تعویض لنز دارند از کارایی بالاتری برخور دارند و کیفیت آن ها نسبت به دوربین های کامپکت خیلی بهتر است. لازم به ذکر است برای آغاز کار احتیاجی نیست که به سراغ دروبین های گران قیمت و خیلی حرفه‌ای بروید. ابتدا لازم است تخصص کافی در کار با دوربین های معمولی را فرا بگیرید تا بتوانید از دوربین های حرفه‌ای استفاده کنید.

انتخاب بهترین آموزشگاه عکاسی در مشهد

برای اینکه موضوع تفاوت این دو کلاس آنلاین و حضوری بیشتر برای شما روشن شود باید این نکته‌ی مهم را در نظر بگیرید که در آموزشگاهی معتبر آموزش ببینید. برای تشخیص این مهم، چند عامل را در نظر داشته باشید:

 1. آیا موسسه با اساتید حرفه ای در بازار کار، همکاری می‌کند؟
 2. آیا در پایان دوره آموزش عکاسی در مشهد مدرک معتبر ارائه می‌شود‌؟
 3. آیا برای ورود به بازار کار از هنرجویان حمایت می ‌شود‌؟
 4. ایا سرفصل های کلاس آنلاین و حضوری یکسان است؟
 5. آیا مدرک ارائه شده قابلیت ترجمه دارد؟

تمام مواردی که در بالا گفته شد در خانه آموزش اجرا می‌شود و از اولویت های قوانین موسسه هستند. پس هنگام ثبت نام به این موارد حتما دقت کنید تا بتوانید در جایی معتبر و اصولی آموزش ببینید.

تماس با کارشناسان

درخواست مشاوره

[gravityform id=”3″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]
دوره عکاسی اصولی

تازه های دنیای عکاسی

بهترین مجله عکاسی
مجله های عکاسی در دنیا بسیار هستند که به طور حرفه‌ای در این زمینه درحال فعالیت هستند. می‌توان گفت آرزوی…
نقطه گریز در عکاسی
نقطه گریز عکاسی یکی از مهمترین نکات موجود در ترکیب بندی است. استفاده از این نقاط باعث میشود ترکیب بندی…
عکاسی با دود رنگی
عکاسی با دود رنگی یا بمب دود Smoke Bomb Photography یکی از خلاقانه‌ترین و جذابترین ترفندها جهت عکسبرداری از سوژه…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید