رشته طراحی لباس کوتاه مدت در تهران

در دنیای امروز
مخاطبین  تحصیل در رشته طراحی لباس  روز به روز افزایش می یابد؛ و با
توجه به پیشرفت دنیای مد و لباس و تبلیغات،  بازار بسیار پر رونقی هم دارد، این رشته ترکیبی از چند رشته ی مدیریت و بازاریابی و طراحی است.

این رشته نیاز به استعداد و ذوق هنری دارد، و کسانی می توانند در این رشته به موفقیت برسند، که از این ذوق و استعداد به بهترین حالت ممکن استفاده کنند؛ امروزه با توجه به رونق و پیشرفت بازار تبلیغات و مدلینگ، که یکی از اساس  این کارها، طراحی لباس است به طوری که در دنیا، طراحانی وجود دارد که جزو پر در آمد ترین شخصیت های دنیا هستند.

امروزه در ایران هم این رشته طرفداران زیادی به دست آورده است، و مراکز طراحی زیادی در سراسر کشور پدید آمده است، رشته طراحی لباس تهران نیز یکی از این مراکز است، که با ارائه دوره های کاربردی توانسته است گامی بزرگی را در این عرصه بردارد.

رشته طراحی لباس کوتاه مدت در تهران

رشته طراحی لباس دانشگاه هنر تهران

رشته طراحی لباس دانشگاه هنر تهران

تهران به دلیل دارا  بودن  از امتیاز پایتختی یکی از مهمترین شهر های ایران است، که  بزرگترین مرکز آموزشی در ایران را دارد، و هر ساله دانشجو های زیادی  از سراسر ایران برای تحصیل به این شهر می آیند.

رشته طراحی لباس دانشگاه هنر تهران، از پر مخاطب ترین  و معروف ترین رشته در بین رشته ها هنری در این دانشگاه  است، که با توجه به محبوبیت که دارد، هر ساله دانشجویان زیادی را جذب می کند، و بعد از چند سال آموزش، طراحان زبر دستی را به جامعه تحویل می دهد.

و شما اگر علاقه مند به این رشته هستید و قصد ورود به دانشگاه تهران  را دارید، باید از سد محکمی به نام کنکور عبور کنید، که یکی  از بزرگترین امتحان گزینشی کشور است.

بیشتر اساتید دانشگاه تهران، افرادی هستند که دوره کارشناسی ارشد و دکترای  خود را، در دانشگاه های مطرح خارجی سپری کرده اند، و شما می توانید با ورود به این دانشگاه در واقع با علم روز پیش بروید، و این می توانید یک امتیاز مثبت برای آینده شما  باشد.

دانشگاه های ارایه دهنده رشته طراحی لباس در تهران فقط به دانشگاه تهران خلاصه نمی شود؛ و دانشگاه های زیادی به تدریس رشته طراحی و دوخت در این شهر مشغول هستند.

مراکز ارائه دهنده رشته طراحی لباس در تهران

مراکز ارائه دهنده رشته طراحی لباس در تهراندر شهر تهران علاوه بر دانشگاه تهران، مراکز ارائه دهنده ی دیگری هم وجود دارند، که با ارائه دوره ها ی اموزشی فشرده و نیمه فشرده به تربیت متخصصان زیادی در این زمینه مشغول هستند، به طوری که  مدرک این مراکز اعتبار زیادی در سراسر ایران دارد، و برای استخدام در شرکت های فعال در این زمینه کافی است.

برخی از این مراکز در کشور ها ی دیگر هم اعتبار دارند، و دانشجویانی که در این مراکز صاحب تخصص شده اند، می تواند در هر جای دنیا با ارائه  مدرک این مراکز، صاحب کار  مرتبط با رشته ی خود شود.

 

دانشگاه های ارائه دهنده رشته طراحی لباس

دانشگاه های ارائه دهنده رشته طراحی لباسدر ایران علاوه بر تهران، شهر های  دیگر هم دارای دانشگاه های ارایه دهنده رشته طراحی لباس هستند، و هر ساله متخصصان زیادی را تحویل بازار کار می دهند، برای ورود به این دانشگاه ها هم باید از سد کنکور گذشت.

برخی از این دانشگاه ها به تدریس به دانشجویان بین المللی مشغول هستند، و هر ساله دانشجو های زیادی از خارج از ایران برای پیوستن  به این دانشگاه ها وارد ایران می شوند، جذب دانشجوی خارحی تاثیرزیادی در  رتبه بندی این دانشگاه در سطح جهانی دارد.


رشته طراحی و دوخت

رشته طراحی و دوخت در اموزش رشته طراحی لباس تهران تنها به آموزش  طراحی و دوخت خلاصه نمی شود و به زیر شاخه های این رشته هم پرداخته می شود، و این یکی از مهم ترین عوامل جذب دانشجو از سراسر ایران به دانشگاه تهران است.

امروزه رشته طراحی و دوخت یکی از بهترین شاخه های رشته ی طراحی است که بیشتر، خانوم ها به این رشته علاقه نشان می دهند؛ این رشته با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تغییراتی که در بیشتر عرصه ها اتفاق افتاده است، متقاضی زیادی دارد، دانشجویان این رشته با آشنایی با  مباحثی مثل هنر ها ی تجسمی و اصول طراحی لباس آشنا می شود. 

این مطلب برایتان مفید بود ؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.