کلاس آنلاین طراحی لباس

دوره غیر حضوری و آنلاین طراحی لباس برای ایرانیان خارج کشور

کلاس های آموزش طراحی لباس آنلاین به شیوه تعاملی در موسسه صنعت و معدن برگزار می گردد.این کلاس ها ویژه ی افرادی است که در خارج از کشور زندگی می کنند و می خواهند از مزایای دوره های داخل کشور استفاده کنند.شما برای آغاز فعالیت و کسب و کار حرفه ای خود نیازمند آموزش حرفه ای هستید . در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد که چرا بهتر است ایرانیان خارج از کشور ، داخل کشور دوره های آنلاین ، بگذارنند و چه مزایایی وجود دارد.

طراحی لباس برای ایرانیان خارج از کشور

دوره آنلاین طراحی لباس برای ایرانیان خارج کشور

در این کلاس ارتباط بین هنرجو و مدرسین به صورت زنده است. یعنی هنگام برگزاری کلاس هم استاد و هم هنرجو باید سر کلاس حضور داشته باشند زیرا کلاس طراحی لباس مجازی بدون شیوه تعاملی از کیفیت پایینی برخوردار است و بازدهی خوبی ندارد.بنابراین سعی مجموعه ی صنعت و معدن بر این است که کلاس های آنلاین نیز همانند کلاس های حضوری از کیفیت بالایی برخورداد باشد و لازم به ذکر است که تمامی کلاس ها پشتیبانی 24 ساعته می شوند که در ادامه توضیح خواهیم داد که به چه صورت است.

باید صادقانه به شما عرض کنیم که اگر سر کلاس هنرجو و استاد با هم تعاملی نداشته باشند کیفیت نهایی کار پایین می آید.بنابراین تنها حضور ، سر کلاس بی فایده است و چون قطعا شما کسی هستید که با علاقمندی به رشته ی طراحی لباس در کلاس ها شرکت کرده اید باید تمام تلاش خود را در راستای تمرینات کرده و آموزش با کیفیت بالا را به مجموعه ما بسپارید.علاوه بر اینکه نیم بیشتر کلاس های آنلاین به صورت سیستمی برگزار می شود در هر ماه یک جلسه مشخص می شود تا هنرجویان به صورت حضوری سر کلاس آمده و اشکالات خود را رفع کنند.اما حضو افرادی که در خارج از کشور هستند ، اصلا الزامی نیست.

حرفه و شغل طراحی لباس بسیار پردرآمد است مخصوصا اگر در خارج از کشور بخواهید این حرفه ای را ادامه دهید ، پس برای شروع کار نیز باید قوی شروع کنید.

مزایای دوره های صنعت و معدن

اگر بخواهیم از مزایای دوره های آنلاین طراحی لباس برای ایرانیان خارج از کشور بگوییم مهمترین و اولین ویژگی این دوره کیفیت برگزاری دوره است که به شیوه ی تعاملی برگزار می گردد.مورد بعدی برگزاری کلاس به زبان فارسی برای افرادی است که تازه مهاجرت کرده اند و زمان اندکی برای شروع یک کسب و کار دارند و مورد دیگر هزینه ها به طرز عجیبی برای افرادی که خارج از کشور هستند کم است زیرا مبلغ دوره به تومان محاسبه میشود.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آنلاین و نیمه حضوری طراحی لباس از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

سرفصل های دوره

سرفصل های کلاس طراحی لباس آنلاین همانند سرفصل های حضوری است ، که به چند دسته تقسیم‌بندی می‌شوند. برای اینکه بتوانید در زمینه طراحی لباس حرفه ای شوید باید مباحث زیر را آموزش ببینید:

  • طراحی فیگور: در ترم اول با انواع فیگور در جهات مختلف از جمله کت واک (روبه رو) ، نیم رخ ، سه رخ و در کل یک مانکن کامل آشنا خواهید شد.اگر بپرسید که چه نیازی به یادگیری این مبحث است باید بگوییم که شما کشیدن یک فیگور را روی کاغذ باید یاد بگیرید تا بتوانید لباس ها روی آن بکشید و طرح لباس خود را کامل به مشتری نشان دهید.علاوه بر کشیدن فیگور ، با انواع کشیدن یقه ، دامن ، سایه زدن بدن مانکن و چین و چروک روی لباس و … آشنا خواهید شد.
  • رنگ شناسی تخصصی و جنسیت سازی روی کاغذ: در ترم دوم با انواع رنگ ها ، پالت های رنگی ، ست کردن رنگ ها ، کجا چی بپوشیم و … آشنا خواهید شد.علاوه بر اینکه طی ترم به صورت تخصصی رنگ ها را فرا خواهید گرفت ، با جنسیت سازی انواع پارچه های مختلف روی کاغذ نیز آشنا خواهید شد ، مانند : جنست سازی ساتن ، مخمل ، حریر ،بافتنی ، گیپور ، تور ، دانتل و …
  • خلاقیت در طراحی لباس: در ترم سوم که مهمترین ترم طراحی لباس است ، با روش های خلاقیت در طراحی کردن لباس به طور کامل آشنا خواهید شد.روش های الهام گیری از حیوانات ، اشیا و هرآنچه که بخواهید در طرح لباستان از آن استفاده کنید.علاوه بر این موضوعات با مبحث پارچه شناسی نیز تا این ترم آشنا می شوید و انواع پارچه ها را میشناسید.
  • اکسسوری پارچه و لباس : در ترم چهارم با انواع دوخت اکسسوری های مختلف ، روی لباس آشنا خواهید شد.
  • مولاژ: در ترم پنجم با مولاژ آشنا خواهید شد. مولاژ به معنای پیاده سازی الگوی حجمی ، روی مانکن است.شما در این ترم با انواع الگوها و پیاده سازی آن ها روی مانکن آشنا خواهید شد.مانکن ها به صورتی هستند که حتی می توانید تغییر سایز نیز روی آن ها ایجاد کنید.
  • نرم افزارهای طراحی لباس:در ترم آخر با نرم افزار مارولوس که یکی از کاربردی‌ترین نرم افزارهای طراحی لباس است آشنا خواهید شد.

آموزشگاه آنلاین طراحی لباس

تجهیزات مورد نیاز

تجهیزات مورد نیاز یک هنرجوی طراحی لباس در ترم اول ، مداد B2 ،کاغذ A4 یا A3 ، خطکش و پاک کن است .در ترم های بعدی که با رنگ آشنا می شوید از چند لوازم مختلف از جمله مدادرنگی ، مارکر ، آب رنگ ، گواش و … استفاده می کنید. که بستگی به مدرسین دارد که با کدام وسیله کار کنند.ولی به دلیل اینکه کار با مداد رنگی و مارکر از سرعت بیشتر برخوردار است ، گزینه ی مناسب تری ست.خرید این تجهیزات نیز در خارج از کشور بسیار اقتصادی تر است و دسترسی به این لوازم راحت تر است.

در ترم های بعدی نیز به پارچه  های ارزان قیمت از جمله متقال نیاز پیدا می کنید که در همه جا می توان تهیه کرد. برای ترم پنجم باید یک مانکن تهیه کنید تا بتوانید مولاژ را روی آن آموزش ببینید و تمرین کنید.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آنلاین و نیمه حضوری طراحی لباس از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

نکته مهم : علاوه بر مزایایی که در بالا گفتیم ، کلاس های آنلاین صنعت و معدن به صورت حرفه ای از قبل ، از تدریس استاد فیلم گرفته شده و در پایان هر جلسه در اختیار هنرجویان قرار می گیرد تا هم بتوانند فیلم کلاس را برای خود داشته باشند و هم اشکالات خود را بیشتر برطرف کنند و همچنین کلاس به صورت 24 ساعته پشتیبانی می شود به این صورت که ، پس از اتمام درس از طرف استاد ، یک پشتیبان یا استادیار در کنار استاد قرار می گیرد و اشکالات و ابهامات را برطرف می کند. و به صورت مستقیم با هنرجویان در ارتباط است.

 

سوالات متداول کاربران

آیا مدرک بین المللی به هنرجو تعلق می گیرد ؟

در پایان دوره و با گذراندن تمامی ترم ها ، مدرک بین المللی به هنرجو تعلق خواهد گرفت که قابلیت ترجمه دارد و پس از بردن مدرک به دارالترجمه می توانید مدرکی با مهر دادگستری تحویل بگیرید.علاوه بر این مدرک که به صورت رایگان در اختیار هنرجویان قرار می گیرد ، هنرجو می تواند دو مدرک خارجی به صورت جداگانه نیز درخواست کند که توصیه ی ما بر مدرک خود مجموعه صنعت و معدن است زیرا از اعتبار کافی برخوردار است.علاوه بر این از آنجایی که مدرک گرایی به صورت تنها ، جوابگو نیست هنرجو باید بکوشد در طی ترم پرتفولیوی خود را آماده کند تا به صورت عملی کار را انجام داده باشد و استفاده ی مفیدی از کلاس ببرد.

دوره طراحی لباس چه مدت طول می کشد ؟

دوره ی طراحی لباس آنلاین از 6 تا 7 ماه همانند کلاس حضوری ست زیرا سرفصل ها هیچ تفاوتی با هم ندارند.

آیا برای شروع دوره به پیشنیازی نیاز داریم ؟

برای شروع دوره و ثبت نام به هیچ گئنه پیشنیازی ، نیاز ندارید. و کلاس ها به صورت جامع و از صفر تا صد است. یعنی اشخاص بدون هیچ گونه دانشی از قبل در کلاس ها می توانند شرکت کند.

آیا برای یادگیری طراحی لباس باید حتما خیاطی بلد باشیم ؟

خیر . برای شروع دوره نیاز به یادگیری خیاطی نیست. علاقمندان به این رشته می توانند به صورت جداگانه آموزش خیاطی ببینند و یا مدیریت مزون خود را فرا بگیرند که این مهم توسط مدرسین آموزشگاه صنعت و معدن به هنرجویان آموزش داده خواهد شد.

آیا طراحی لباس در خارج از کشور بازار کار خوبی دارد ؟

بله. طراحی لباس چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور بسیار شغل پرطرفدار و پردرآمدی است.و اگر به صورت اصولی تمامی آموزش ها را در این زمینه ببنید می توانید به صورت حرفه ای در بازار کار ، فعالیت کنید.

این مطلب برایتان مفید بود ؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.