دوره عکاسی ویژه شهرستان ها

دوره غیرحضوری و آنلاین عکاسی ویژه ایرانیان خارج از کشور

دوره آنلاین عکاسی از صفر تا صد و به صورت جامع ، ویژه علاقمندان این رشته در خارج از کشور است.همانطور که می دانید این رشته در خارج از کشور بسیار پردرآمد و پرطرفدار است از این رو افرادی که در این رشته آموزش اصولی می بینند بسیار موفق هستند.در کنار اینکه برای دوره باید در آموزشگاه معتبر شرکت کنید تا آموزش ها طبق استانداردهای جهانی باشد ،علاقه مندی و تمرین بسیار نیز ، در اولویت هستند.پس در ادامه با ما همراه باشید تا به شرح سرفصل ها و شرایط کلاس آنلاین عکاسی بپردازیم .

دوره عکاسی ویژه شهرستان ها

مزایای کلاس آنلاین عکاسی مرکز آموزش خانه صنعت و معدن

قبل از اینکه در مورد مزایای کلاس آنلاین عکاسی بگوییم باید به این سوال پاسخ دهیم که آیا برای عکاس حرفه ای شدن حتما نیاز هست که دوره ببینیم یا خیر ؟ در جواب باید بگوییم بله .برای آموزش اصولی و به دست آوردن دانش فنی در این رشته حتما نیازمند این هستید که در کنار تجربه ای که در عکاسی دارید یا حتی از صفر شروع کرده اید ، در این زمینه آموزش با استانداردهای جهانی را ببینید.در نتیجه باید به دنبال آموزشگاهی معتبر باشید که اساتید حرفه ای و با تجربه داشته باشد.

حال شاید بپرسید کلاس حضوری بهتر است یا آنلاین ؟ در جواب این سوال باید به این نکته توجه کنید که در هر دوره ای که شرکت می کنید باید سرفصل ها مشابه باشند تا تفاوتی بین کلاس ها نباشد و همچنین امروزه کلاس های مجازی زیادی برگزار می گردد اما از کیفیت خوبی برخوردار نیستند چون فقط فیلم را در اختیار هنرجویان قرار می دهند که بازدهی خوبی ندارد.همچنین به جای صرف وقت و هزینه برای رفت و آمد در خانه به تمرین بیشتری می پردازید .حال تفاوت کلاس آنلاین مجموعه صنعت و معدن با آموزشگاه های دیگر در چیست ؟

کلاس های آنلاین عکاسی خانه صنعت و معدن به این صورت است که از قبل فیلم هایی با کیفیت بالا از اساتید آماده شده و در حین برگزاری کلاس برای هنرجویان پخش می شود و حضور استاد و هنرجویان سر کلاس الزامی ست.زیرا علاوه بر فیلمی که پخش می شود ، استاد به رفع اشکال نیز می پردازد.در کنار استاد نیز یک استادیار قرار می گیرد تا به صورت 24 ساعته کلاس را پشتیبانی کند و به رفع اشکال هنرجویان بپردازد.

نکته ی مهم دیگر برای افراد علاقمند در خارج از کشور که تازه مهاجرت کرده اند،  این است که شرکت در کلاس های آنلاین داخل کشور باعث می شود که افرادی که شرایط شرکت در کلاس هایی با زبان خارجی را ندارند و می خواهند در مدت کوتاهی کارآفرینی کنند بتوانند در کلاس های داخل کشور ثبت نام کنند.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آنلاین و نیمه حضوری عکاسی از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

مهمترین سرفصل های دوره آنلاین عکاسی

سرفصل های کلاس آنلاین عکاسی به شرح زیر است :

عکاسی عمومی و دیجیتال : 

در ترم اول با منوی دوربین ، ساختمان آن ، سرعت شاتر ، ایزو ، عمق میدان ، مبانی عکاسی ،کاربرد دیافراگم و… آشنا خواهید شد.

عکاسی تکنیکال :

در این ترم با تکنیک های عکاسی آشنا می شوید از جمله پنینگ و موشن ، مولتی اکسپوز با فوتوشاپ ، ماکرو ،پاناراما ، نقاشی با نور ،فریز کردن ، رنگ در آب و …که استفاده از این تکنیک ها می توانید لحظه های جذاب و متفاوتی را ثبت کنید .در این ترم با انواع شاخه های عکاسی از جمله مدلینگ ، صنعتی ، تبلیغاتی ، هنری ، ورزشی ، خبری ، معماری و … آشنا می شوید.

نورپردازی در عکاسی :

نورپردازی مهمترین اصل در عکاسی ست .عکاسی که تمام اصول مربوط به نور را رعایت کند می تواند بهترین عکس ها را ثبت کند.این اصول را از طریق آموزش فرا خواهید گرفت.در این ترم انواع نورپردازی را آموزش خواهید دید  از جمله :

  • نورپردازی تمام رخ ، سه رخ ، نیم رخ
  • پرتره و انتخاب لنز مناسب آن
  • عکاسی شبانه
  • عکاسی ضد نور
  • نورپردازی بیوتی با نور فلش
  • نورپردازی در آتلیه
  • نورپردازی پروانه ای یا باترفلای
  • نورپردازی رامبراند
  • و…

همچنین با انواع تجهیزات نورپردازی عکاسی ، انواع فلاش ها ،

نرم افزارهای عکاسی : 

در این ترم با دو نرم افزار فوتوشاپ و لایت روم آشنا خواهید شد. یک عکاس علاوه بر گرفتن عکس خوب باید با ادیت نیز آشنا باشد زیرا ادیت کردن عکس ها تخصصی ست که هر عکاسی باید به آن واقف باشد.

کلاس آنلاین عکاسی ویژه شهرستان ها

تجهیزات مورد نیاز در دوره

در دوره عکاسی شما به یک دوربین DSLR نیاز دارید .زیرا لنز آن قابلیت تعویض دارد و عکس های حرفه ای تری به شما می دهد.همچنین برای شرکت در دوره باید برای تمرین شخصی خود آتلیه ای را اجاره کنید تا تجربه ی بیشتری کسب کنید.عکس گرفتن بدون اجاره لوازم و آتلیه تقریبا غیر ممکن است زیرا شما به صورت عملی باید تجربه کسب کنید.

 

سوالات پرتکرار

آیا مدرک بین المللی به هنرجو تعلق می گیرد ؟

بله در پایان ترم به هنرجو مدرک بین المللی تعلق می گیرد.به وسیله این مدرک می توانید در خارج از کشور و یا داخل کشور وارد بازار کار حرفه ای شوید. مدرک مجموعه صنعت و معدن قابلیت ترجمه از سوی دارالترجمه را دارد و همچنین می توانید مدرکی با مهر دادگستری تحویل بگیرید.

دوره عکاسی چند ماه طول می کشد ؟

دوره عکاسی دارای 4 ترم است که بین 5 تا 6 ماه طول می کشد.

شهریه کلاس عکاسی چقدر است ؟

هزینه کلاس عکاسی از 2/500/000 تومان تا سقف 7/400/000 تومان بسته به سطح شما و نظر کارشناسان ما متغیر است.علاوه بر این هزینه به صورت نقد می توانید پرداخت کنید ما شرایط ویژه ای برای کارمندان در نظر گرفته ایم که پرداخت به صورت اقساطی می باشد.و در طی ترم می توانید هزینه را پرداخت کنید.

آیا پیشنیازی برای رشته ی عکاسی باید داشته باشیم ؟

خیر .بدون داشتن هیچگونه پیشنیازی می توانید در کلاس ها شرکت کنید زیرا کلاس ها از صفر تا صد و به صورت جامع برگزار می گردد.

آیا محدودیت سنی برای ثبت نام وجود دارد ؟

خیر .افراد از 14 سال به بالا می توانند در کلاس ها شرکت کنند.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آنلاین و نیمه حضوری عکاسی از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

 

 

 

 

 

این مطلب برایتان مفید بود ؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.