دوره عکاسی آنلاین

دوره عکاسی آنلاین از مبتدی تا پیشرفته توسط خانه آموزش زیر نظر اساتید برتر و مطرح برگزار می‌شود. در پایان این دوره به هنرجویان مدرک معتبر داده می‌شود که بواسطه آن به راحتی می‌توانند وارد بازار کار شوند. از جمله مزیت هایی که حرفه عکاسی دارد این می‌باشد که شما تنها با داشتن یک دوربین می‌توانید درآمدهای زیادی برای خود بدست آورید. البته به شرط آنکه با فنون و تکنیک های آن به خوبی آشنا باشید. در آموزشگاه عکاسی آنلاین خانه آموزش، تمام نکاتی که مرتبط با عکاسی است و در حین کار به آنها احتیاج پیدا خواهید کرد را به طور جامع و کامل خدمت شما آموزش می‌دهد.

دوره عکاسی آنلاین

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به آموزش عکاسی و کار حرفه‌ای در دنیای عکاسی علاقه‌مندید قطعاً به دنبال بهترین آموزشگاه عکاسی هستید. خانه آموزش توانسته با برگزاری دوره های آنلاین و حضوری دانشپذیران خود را به دنیای حرفه‌ای عکاسی سوق دهد.

دوره عکاسی آنلاین جامع از صفر تا صد ویژه افرادیست که می خواهند وارد بازار کار حرفه‌ای شوند و یا به دلیل علاقه شخصی می‌خواهند وارد این حرفه شوند. در طول دوره شما با تمامی شاخه های عکاسی آشنا خواهید شد از جمله عکاسی:

 • تبلیغاتی
 • صنعتی
 • مدلینگ
 • ودینگ
 • جواهرات
 • پرتره
 • معماری
 • طبیعت
 • هنری
 • ورزشی و… .

پس برای شروع یک آموزش حرفه‌ای شما تنها به یک دوربینی احتیاج دارید که لنزش قابل تعویض باشد که اصطلاحا به آن دوربین دی‌اس‌ال‌آر می‌گویند.بهترین آموزشگاه عکاسی آنلاین

زیر نظر اساتید با تجربه و با سابقه به صورت دوره های آموزشی آنلاین به یک عکاس حرفه ای تبدیل شوید.

انتخاب بیش از هزار هنرجو

معتبرترین آموزشگاه عکاسی آنلاین

برای کسب اطلاعات در مورد دوره عکاسی آنلاین و نیمه حضوری از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:


مشاوره با کارشناسان

بهترین آموزشگاه عکاسی آنلاین

از گذشته تا به اکنون رویای عکاس شدن در ذهن خیلی از افراد است که شاید تا قبل از این، رسیدن به یک آموزش جامع و تهیه لوازم و تجهیزات عکاسی کار بسیار مشکلی بود اما اکنون با وجود برگزاری دوره های عکاسی مختلف آنلاین و حضوری، این رویا دیگر دست نیافتنی نیست. کافیست که برای رشته مورد علاقه خود تحقیقات کافی را به عمل آورید و شروع به آموزش اصولی کنید تا بتوانید وارد بازار کار حرفه‌ای شوید.

مسئله مهم برای اینکه بتوانید بهترین آموزشگاه عکاسی آنلاین را انتخاب کنید باید چند مورد را بررسی کنید از جمله :

 • کیفیت و نظم برگزاری دوره ها
 • حضور اساتید مجرب و حرفه‌ای که تحصیلات مرتبطت با عکاسی داشته باشند و در دنیای حرفه‌ایه عکاسی فعالیت کنند.
 • اعتبار آموزشگاه و ارائه مدرک معتبر و قابل ترجمه
 • سرفصل هایی که تدریس می‌شوند باید بر اساس استانداردهای موجود در دنیای عکاسی باشد تا بتوانید به تمامی مباحث عکاسی مسلط شوید. در ادامه با این مباحث آشنا خواهید شد.

دوره عکاسی

بهترین دوره عکاسی آنلاین

به آسانی هر چه تمام تر در یک کلاس کاملا تکنیکی و چالش برانگیز شرکت کنید
سر فصل های دوره عکاسی آنلاین

آموزش عکاسی اصولی

حرفه عکاسی دارای نکات و چالش های بسیاری دارد. بدون آنکه در دوره های عکاسی شرکت کرد، تا حدودی زیادی می‌توان به این نکات و ترفندها با استفاده از آزمون و خطا پی برد، اما زمان بسیار زیادی سلب می‌کند.

با شرکت در دوره های آموزشگاه عکاسی آنلاین خانه آموزش می‌توانید بسیار سریع به تخصص کافی در این زمینه دست یابید. این دوره در 4 ترم برگزار می‌شود.

سرفصل هایی که در دوره عکاسی آنلاین آموزش خواهید دید:

ترم 1: عکاسی عمومی و دیجیتال

در این ترم شما از پایه با منوی دوربین، سرعت شاتر، عمق میدان، ایزو، کاربرد دیافراگم و …آشنا خواهید شد. داشتن مهارت و خلاقیت در عکاسی حرف اول را میزند که شما در این ترم با آن آشنا خواهید شد.

ترم 2: عکاسی تکنیکال

در این ترم شما با تکنیک های عکاسی آشنا خواهید شد.

ترم 3: نورپردازی در عکاسی

در ترم سوم با مهمترین اصول در عکاسی یعنی نور آشنا خواهید شد. در اين ترم با  انواع فلاش و منابع نور مصنوعی، نورپردازی تمام رخ، نیم رخ، ۴/۳ رخ، انواع نورهای طبیعی، انواع نورسنجی و چگونگی اندازه‌گیری نور، عکاسی در شب و عکاسی ضد نور و…آشنا خواهید شد.

ترم 4: فتوشاپ

و در ترم آخر با نرم افزارهای ادیت یعنی فتوشاپ و لایت روم آشنا خواهید شد. اگر بتوانید ادیت را به صورت حرفه ای آموزش ببینید و انجام دهید انقلابی بزرگ در عکاسی ایجاد کردهاید.

مزایای آموزش آنلاین و غیرحضوری عکاسی

کلاس های آنلاین نیز مانند کلاس های حضوری کاربردی هستند با این تفاوت که شما می‌توانید وقت و هزینه رفت آمد خود را صرف تمرین بیشتر کنید. در هر دو کلاس برای اینکه توانایی ها و مهارت های خود را در عکاسی بالا ببرید باید آتلیه اجاره کنید تا چینش نورها برایتان بهتر جا بیفتد. اگر بدون تمرین فقط آموزش صرف ببینید هیچ وقت نمی‌توانید در گرایش مورد نظر خود از عکاسی پیشرفت کنید.

علاوه بر اینکه در وقت خود برای رفت و آمد صرفه جویی می‌کنید در طول زمان برگزاری کلاس یک پشتیبان در کنار استاد قرار می‌گیرد تا از کلاس پشتیبانی 24 ساعته انجام دهد. از این طریق تمام هنرجویان می‌توانند بعد از پایان هر جلسه تمام مشکلات خود را توسط استاد رفع کنند.

از دیگر مزایای دوره عکاسی آنلاین این است که در پایان هر جلسه فیلم های همان جلسه برای  شما ارسال می شود تا بتوانید از فیلم ها استفاده کنید. اصل مهم دیگر در کلاس های آنلاین تعاملی بودن کلاس می‌باشد. کلاس ها به صورت مجازی برگزار نمی‌شود بلکه استاد در آموزشگاه حضور پیدا کرده و از اینجا کلاس را برگزار می‌کند.

حضور شما در سر کلاس (از طریق اسکای روم) الزامی است زیرا تنها با دیدن فیلم ها، عکاس نخواهید شد و باید سر کلاس توسط استاد ارزیابی شوید. اگرچه فیلم های کلاس آنلاین با بهترین کیفیت ضبط می‌شود اما تنها شرط کافی برای آموزش اصولی نیست.

تفاوت کلاس حضوری و آنلاین عکاسی

قبل از اینکه به بحث تفاوت ها در کلاس آنلاین و حضوری بپردازیم، بهتر است شباهت این دو کلاس را که مهمترین اصل آن کیفیت است توجه کنید. کیفیت هردو کلاس یکسان است زیرا سرفصل ها و اساتید یکسان هستد و در پایان هم مدارک معتبر ارائه می‌شود. تفاوت کلاس ها همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم از هزینه و اتلاف وقت در رفت و آمد می‌کاهد.

در کلاس های حضوری شما دیگر پشتیبان آموزشی ندارید ولی در دوره عکاسی آنلاین شما به صورت 24 ساعته پشتیبانی می‌شوید. فیلم آموزشی کلاس در اختیارتان قرار می‌گیرد تا بتوانید همیشه از آن ها استفاده کنید.

در آخر بهتر است بدانید که هیچ تفاوت خاصی بین کلاس ها نیست و این به اختیار خودتان است که کلاس حضوری شرکت کنید یا آنلاین زیرا در پایان دوره شما با انواع شاخه های عکاسی از جمله تبلیغاتی، صنعتی، هنری، معماری، ودینگ، عکاسی از جواهرات، پرتره و دیگر شاخه های عکاسی آشنا می‌شوید و می توانید به صورت حرفه‌ای در این زمینه ها کار کنید.

پیش نیاز دوره عکاسی آنلاین

برای کلاس های عکاسی شما به هیچ گونه پیش نیازی احتیاج ندارید و تنها با داشتن یک دوربین سری D می‌توانید در دور عکاسی آنلاین شرکت کنید. این دوربین ها قابلیت تعویض لنز دارند به همین دلیل مناسب عکاسی حرفه‌ای هستند.

این نکته مهم را به خاطر بسپارید که برای شروع کار خود لازم نیست به سراغ دوربین های گران قیمت بروید و بهتر است با دوربین های معمولی کار خود را شروع کنید و بعد از اینکه حرفه‌ای تر شدید لنز های بهتر خریداری کنید.

تجهیزات مورد نیاز دوره عکاسی

برای شرکت در دوره عکاسی آنلاین و برای شروع کار خود بهتر است لوازم و تجهیزات عکاسی را خریداری نکنید و اگر لازم بود می‌توانید به راحتی لوازم را اجاره کنید پس فقط برای شروع، داشتن دوربین کافیست.

داشتن مهارت و دانش اصولی، در راه یادگیری عکاسی حرف اول را می‌زند و در درجه بعدی تجهیزات قرار دارد.

سوالات متداول


آیا می‌توانیم عکاسی را در خانه یاد بگیریم؟


بله؛ شما می‌توانید به راحتی با داشتن یک دوربین سری دی، یک موبایل هوشمند یا  لپ تاپ که بتوان با آن وارد سایت اسکای روم شد و بتوانید با آن فتوشاپ کار کنید، می‌توانید عکاسی را به صورت حرفه‌ای در منزل آموزش ببینید.


با وجود گوشی های پیشرفته امروزی و کیفیت دوربین عکاسی و فیلم برداری آن ها عکس گرفتن آسان‌تر شده است اما باید این را در نظر بگیرید که عکاسی های حرفه ای در کل جهان و ایران هنوز هم با دوربین های حرفه‌ای انجام می‌شود و هیچ وقت جای خود را به گوشی نمی‌دهند.علاوه بر این ها شما در طول دوره تنظیمات دستی را آموزش خواهید دید. پس اگر می‌خواهید وارد بازار کار حرفه‌ای این رشته شوید، حتما آموزش اصولی با دوربین را فرا بگیرید.


باید این نکته را در نظر بگیرید که یاد گرفتن عکاسی در دانشگاه، قطعا به شما دانش اضافه می‌کند اما کار عملی به صورت حرفه‌ای و گسترده آموزش نخواهید دید. کسانی که در دانشگاه نیز رشته ی عکاسی خوانده‌اند برای تکمیل کردن دانش خود در کلاس های عملی آموزشگاه ها شرکت می‌کنند. علاوه بر این شما اگر زمان کوتاهی برای یادگیری داشته باشید و بخواهید به سرعت وارد بازار کار شوید، قطعا آموزشگاه مورد مناسب‌تری است.


برای حضور در کلاس ها از15 سال به بالا می‌توانید در کلاس ها شرکت کنید.


بله البته شرط لازم برای انجام کار حرفه‌ای در ابتدا آموزش اصولی و در گام بعدی تمرین های پیاپی است که شما در طول دوره باید به آن بپردازید.


در پایان دوره مدرک معتبر و بین المللی به دانشپذیران تعلق می‌گیرد.از این رو که شما با داشتن مدرک خانه آموزش می‌توانید به دادگستری مدرک خود را ارائه کنید و ترجمه شده تحویل بگیرید. نکته‌ی مهم در مورد مدارک این است که مدرکی که قابلیت ترجمه شدن دارد معتبر است.


در پایان دوره شما در تمامی شاخه های عکاسی از جمله: پرتره، تبلیغاتی، ورزشی، خبری ، صنعتی، ودینگ، جواهرات، غذا، مدلینگ، معماری و ….می‌توانید کار حرفه‌ای خود را آغاز کنید.


بله شما فقط با داشتن یک لپ تاپ و یا گوشی هوشمند می‌توانید در کلاس آنلاین شرکت کنید.


بله پشتیبانی کلاس ها به صورت 24 ساعته می‌باشد و در کنار استاد یک استادیار قرار می‌گیرد که بتواند به مشکلات دانشپذیران رسیدگی کند.


مدت زمانی که طول می‌کشد دوره شما به پایان برسد بین 4 تا 5 ماه است.

تازه های دنیای عکاسی


عکاسی خیابانی


عکاسی خیابانی


بیشتر بدانیدپرسپکتیو در عکاسی


پرسپکتیو در عکاسی


بیشتر بدانیدوجود نویز در عکاسی


وجود نویز در عکاسی


بیشتر بدانیدبهترین مجله های عکاسی دنیا


بهترین مجله های عکاسی دنیا


بیشتر بدانید