معتبرترین کلاس طراحی لباس آنلاین از مقدماتی تا پیشرفته

معتبرترین کلاس طراحی لباس آنلاین از مقدماتی تا پیشرفته و به صورت جامع …کامل ترین و بهترین دوره آنلاین طراحی لباس در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن …برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتس اپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مزیت کلاس طراحی لباس به صورت آنلاین

امروزه برگزاری دوره های طراحی لباس آنلاین در آموزشگاه صنعت و معدن به افرادی که در شهرهای دور و کشورهای دیگر هستند ، افرادی که شاغل هستند و شرایط حضور در کلاس های حضوری را ندارند ، حتی کسانی که به هر دلیلی نمی توانند در دوره های حضوری شرکت کنند کمک فراوانی کرده است و همه افراد می توانند در منزل به راحتی به یادگیری و آموزش حرفه مورد علاقه خود بپردازند و به هر آنچه که در یادگیری رشته طراحی لباس به صورت حرفه ای نیاز دارند دست یابند .

 

در کلاس طراحی لباس آنلاین پرورش خلاقیت و ایده های نو یک بخش مهمی از آموزش است و باعث می شود هنرجو بتواند به موفقیت برسد و استعدادهای خود را شکوفا کند. برگزاری کلاس های طراحی لباس به صورت گروهی و آنلاین انگیزه هنرجویان را دو چندان می کند .

در مجموعه صنعت و معدن از روش های مختلفی جهت پرورش و خلق طرح های متفاوت استفاده می کنیم یکی از آن ها الهام گرفتن از اشیا و طبیعت پیرامون می باشد. هر شی می تواند الگویی برای خلق لباس در ذهن ما ایجاد کند و این تنها یک روش است که وقتی به صورت تیمی این کار انجام می شود تاثیر آموزش را بالا می برد و باعث آشنا شدن افراد با مسیر فکری و خلاقیت سایر دوستان شده و رشد فکری و ذهنی آن ها را به همراه دارد .

در ابتدای مسیر طراحی لباس، دیدن ایده های مختلف کمک می کند تا با ذهنیت بازتری طراحی کنیم .برای دستیابی به سبک هنری منحصر به خودمان حتما آزمون و خطا و الگو برداری از سایر طراحان موفق به ما در شناخت توانانمندی ها وعلاقمندی ها کمک می کند .این امر در کلاس های گروهی به بهترین شکل صورت می گیرد . اساتید خبره مرکز با رهنمودهای به موقع هنرجویان را در نیل به این مقصود کمک می نمایند

برگزاری کلاس های طراحی لباس به صورت آنلاین در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن به صورت جامع و بدون کم و کاستی نسبت به دوره های حضوری از مزایای این دوره است . ما در این مجموعه سعی می کنیم که هنرجویان خود را در اقصی نقاط کشور با ارائه آموزش های کامل و به روز در مسیر شروع کار حرفه ای هدایت کنیم .

 

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آموزش جامع آنلاین طراحی لباس از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

جامع ترین کلاس طراحی لباس آنلاین ویژه ورود به بازار کار

کلاس طراحی لباس آنلاین در آموزشگاه خانه صنعت و معدن به مدت 5 تا 6 ماه به صورت عملی و مهارتی برگزار می شود و کیفیت دوره های آنلاین با کیفیت کلاس های حضوری مجموعه یکسان است و هیچ تفاوتی ندارد .

این دوره با سر فصل های جامع از مقدماتی تا پیشرفته آموزش داده می شود که این سرفصل ها شامل :

  • آموزش مبانی طراحی و طراحی فیگور
  • رنگ شناسی و آموزش کامل جنسیت سازی
  • خلاقیت در طراحی لباس و آموزش طراحی لباس با توجه به ایرادات اندامی
  • دوخت تزیینی ( آموزش تزیینات و انواع دوخت ها روی لباس)
  • آموزش مولاژ (آموزش الگو سازی حجمی روی مانکن)
  • آموزش نرم افزار طراحی لباس

گذراندن همین سرفصل ها در دانشگاه ها ملزم به گذراندن 4 سال از وقت و انرژی است که ما به صورت کاملا جامع هر آنچه که فرد نیاز دارد تا طراح لباس شود را از صفر تا صد در دوره کوتاه مدت به صورت آنلاین آموزش می دهیم تا هنرجویان بتوانند طراحی های خود را اجرا کنند و به صورت یک لباس نتیجه کار خود را ببینند.در پایان دوره به هنرجویان مدرک معتبر ارائه می شود تا بتوانند به بازار کار حرفه ای وارد شوند .

 

مشاوره و ثبت نام دوره های طراحی لباس آنلاین

برای ارتباط با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس مرکز آموزش خانه صنعت ومعدن جهت مشاوره و ثبت نام ازطریق لینک واتساپ و یا شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

این مطلب برایتان مفید بود ؟