کلاس عکاسی

جامع ترین کلاس عکاسی از مقدماتی تا پیشرفته

جامع ترین کلاس عکاسی از مقدماتی تا پیشرفته و به صورت جامع در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ، دوره عکاسی با حضور اساتید حرفه ای این رشته برگزار می شود…برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشید.

مشاوره جهت ثبت نام بهترین کلاس عکاسی

اگر از ثبت حس درونی تان از تماشای یک تصویر و ثبت لحظات ناب لذت می برید شغل عکاسی برای شما ایده آل است .

هدف از برگزاری کلاس های عکاسی به صورت اجرایی و عملی توانمند سازی شما برای ثبت عکس های بی نظیر و به کاربردن این توانایی جهت ورود به بازار کار حرفه ای این رشته است. برای نیل به این منظور قبل از ثبت نام باید با سرفصل های عکاسی آشنا شوید.

در ادامه با سرفصل های عکاسی آشنا خواهید شد …

دوره عکاسی

سر فصل های مهم در دوره جامع عکاسی

  • عکاسی عمومی و دیجیتال : در ترم اول با ساختمان دوربین و منوهای آن آشنا می شوید و تاثیر و کاربرد دیافراگم ، شاتر و ایزو را در ثبت عکس آموزش می بینید . آموزش اصول کادربندی و ترکیب بندی و استفاده از پرسپکتیو نیز جزیی از آموزش های ترم اول است.
  • عکاسی تکنیکال : در ترم دوم با سبک های مختلف عکاسی مثل عکاسی پرتره ، عکاسی تبلیغاتی ، عکاسی فتوژورنالیسم ، عکاسی مدلینگ ، عکاسی طبیعت ، عکاسی صنعتی  و… آشنا می شوید .شناخت سبک ها به شما کمک می کند تا سبک مورد علاقه خود را جهت ادامه راه آموزش عکاسی انتخاب کنید . بعد از شناخت سبک ها با آموزش تکنیک های مختلف می توانید عکس های خارق العاده ای بگیرید .
  • نورپردازی در استدیو و آتلیه : در ترم سوم کار با لوازم نورپردازی و کاربرد هر کدام را آموزش می بینید و توانایی عکاسی در آتلیه و تکنیک های نورپردازی در شرایط مختلف را کسب می کنید .

در هر کدام از ترم ها اردوهای گروهی برگزار می شود تا هنرجویان تمامی آموزش ها را در شرایط نور طبیعی در فضای باز را هم آموزش ببینند.

  • نرم افزارهای عکاسی : در ترم چهارم با نرم افزار های تخصصی مراحل ویرایش عکس ، روتوش ، نور پردازی تغییر وضوح آموزش داده می شود و همچنین آماده سازی عکس ها جهت چاپ را یاد می گیرید .

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آموزش جامع عکاسی از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

معتبرترین آموزشگاه عکاسی ویژه ورود به بازار کار

مرکز آموزش خانه صنعت و معدن با برگزاری کلاس های جامع عکاسی از مبتدی تا پیشرفته نیاز شما را برای ورود به بازار کار این رشته برطرف خواهد کرد و شما را تا ورود به بازار کار همراهی می کند . امروزه با توجه به وابسته شدن مشاغل به شبکه های اجتماعی و ثبت عکس محصولات جهت فروش آنلاین ، نیاز به حرفه عکاسی اهمیت ویژه ای پیدا کرده است

و مشاغل زیادی در حال حاضر وابسته به عکاسی هستند و شما با آموزش متد های به روز در عکاسی و کسب مدرک بین المللی بعد از گذراندن دوره جامع  به آسانی می توانید از هنر عکاسی کسب درآمد کنید.

کلاس عکاسی

ثبت نام در دوره جامع عکاسی

قبل از شروع به کار و ثبت نام در دوره با کارشناسان دپارتمان عکاسی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن از طریق واتساپ و یا با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

این مطلب برایتان مفید بود ؟