دوره طراحی لباس از ایده تا اجرا ویژه ورود به بازار کار

برترین دوره طراحی لباس از صفر تا صد ویژه افرادی که می خواهند به سرعت وارد بازار کار شوند و به دنبال دوره های کوتاه مدت هستند.اگر می خواهید مهاجرت کنید و در خارج از کشور کسب و کار خود را ادامه دهید یا در داخل ایران مزون خود را تاسیس کنید و به عنوان طراح برتر مشغول به کار شوید در ادامه با ما همراه باشید :

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آموزش جامع طراحی لباس از واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: 02146094118

کارشناس آموزش:02146094117

کارشناس آموزش:02144111229

 

 

برترین دوره طراحی لباس مطابق با استانداردهای بین المللی

برای اینکه بتوانید به یک طراح برتر تبدیل شوید باید اصولی آموزش ببینید.در اینجا ما به شما خواهیم گفت که چه سرفصل هایی را باید بگذرانید تا اماده ی ورود به بازار کار شوید.مهمترین مسئله برای به اجرا درآوردن ایده هایتان ، توانایی های شما است که ما در صنعت و معدن به شما آموزش می دهیم که چگونه از استعداد ، تلاش و پشتکار خود در جهت رسیدن به خواسته هایتان استفاده کنید.

نکته ی مهم این است که شما می توانید بدون داشتن هیچگونه پیشنیازی در کلاس ها شرکت کنید.هنر خیاطی کردن یا هنر نقاشی کردن دو مقوله ی کاملا جدا از طراحی لباس است و افرادی که خیاط هستند بدون گذراندن دوره های طراحی لباس نمی توانند کارهای متفاوت و زیبا خلق کنند.پس اگر خیاط هستید و به این رشته علاقه دارید بهتر است زیر نظر اساتید مجرب و حرفه ای آموزش ببینید و همچنین این نکته را به خاطر بسپارید که طراحی لباس نقاشی کردن نیست و نیاز به داشتن قلم قوی نیز ندارد.شما هرآنچه که در رشته طراحی لباس نیازمندید را در دوره ها از صفر تا صد آموزش خواهید دید.

شما در طول دوره باید یک پرتفولیوی قوی از خود ارائه دهید که توسط اساتید این مهم را یاد خواهید گرفت.در دنیای مد و فشن امروزی کارنامه کاری که همان پرتفولیو است حرف اول را می زند پس برای اینکه رشد کنید باید انتخاب درستی از آموزشگاه ها داشته باشید .

آموزشگاه برتر باید :

 • از هنرجو از ابتدا تا ورود به بازار کار حمایت کند.
 • از اساتید مجرب و حرفه ای در کادر خود استفاده کند
 • مدرک معتبر و بین المللی ارائه دهد.
 • کلاس های آنلاین و حضوری با کیفیت مشابه برگزار کند تا مناسب همه باشد.
 • سرفصل های استاندارد ارائه دهد و بر خلاقیت تاکید بیشتری داشته باشد تا جای اینکه هنرجو تنها نقاشی کردن بیاموزد.

تمامی موارد بالا از جمله ویژگی های دوره های آنلاین و حضوری موسسه صنعت و معدن است که می توانید بر اساس شرایط خود تصمیم بگیرید که در کدام کلاس ثبت نام کنید.

 

دوره طراحی لباس

چکیده ای از سرفصل های رشته طراحی لباس برای بازار کار

 1. در شروع دوره طراحی فیگور و مبانی طراحی را از مبتدی آموزش دیده و یاد می گیرید که چطور به صورت کاملا حرفه ای و بی نقص یک مانکن را طراحی کنید تا بتوانید :
 2. در مراحل بعدی روی مانکن هایی که کشیدید لباس را با تکنیک های رنگ ، جنسیت سازی  کنید .علاوه بر این در این ترم با مبحث رنگ شناسی به صورت تخصصی و جامع آشنا خواهید شد.و جذاب است که بدانید از چه رنگی در کجا استفاده کنید.
 3. در ترم بعد تمرین هایی برای پرورش خلاقیت و استفاده از موضوعاتی برای رسیدن به یک طرح نهایی وشناخت پارچه ها آشنا می شوید و توانایی آن را پیدا می کنید که طرحی کاملا خلاقانه رو با ایده خودتان و با استفاده از پارچه مناسب به همراه یک خیاط ایده خود را به اجرا برسانید.در تمام کشورها برای رسیدن به یک مهارت خاص و آموزش یک رشته حرفه ای تمام سعی خود را بر یادگیری مهارت های عملی هنرجو می گذارند تا بلافاصله بعد از اتمام دوره شخص بتواند به صورت کاملا حرفه ای به بازار کار وارد شود و رشته طراحی لباس دقیقا رشته ای است که باید به صورت اجرایی کار کرد تا به نتیجه دلخواه رسید .
 4. در ترم بعد با اکسسوری و تزئینات لباس آشنا خواهید شد .
 5. در ترم پنجم کشیدن الگوی حجمی یا مولاژ را آموزش خواهید دید که بسیار کمک کننده برای کار اجراییتان است.
 6. و در ترم اخر نرم افزار مارولوس را آموزش می بینید که بتوانید به صورت حرفه ای تر طراحی کنید و به کارتان سرعت ببخشید.

در دوره های جامع طراحی لباس که در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن برگزار می شود آموزش هنرجویان بر اساس متدهای پیش رفته مطابق با استانداردهای بین المللی و به صورت مقدماتی تا ورود به بازار حرفه ای کار هنرجو را همراهی می کند.

آموزشگاه طراحی لباس

آموزش طراحی لباس با ارائه مدرک معتبر

با گذراندن دوره طراحی لباس به مدت شش تا هفت ماه در کنار اساتید برتر این رشته با تحصیلات دانشگاهی مرتبط و صرفا با انجام تمرین های کلاسی و کسب مهارت های اجرایی رشته طراحی لباس قادر به ورود به بازار کار حرفه ای خواهید بود.با اینکه در رشته هایی مانند طراحی لباس مهارت اجرایی در درجه اول اهمیت قرار دارد اما داشتن مدارک معتبر بین المللی می تواند برای شروع کارتان حس اعتماد ویژه ای را در میان افرادی که به دفتر کارتان رجوع می کنند جلب کنید.

مدرکی که پس از گذراندن دوره های طراحی لباس از مرکز آموزش خانه صنعت و معدن دریافت خواهید کرد به تنهایی بسیار معتبر بوده و برای مهاجرت به کشورهای دیگر برای ادامه کار حرفه ای خود می توانید با مراجعه به دارالترجمه های معتبر آن را برای کشور مقصد ترجمه کنید.

 

سوالات متداول کاربران

آیا با یادگیری طراحی لباس در آموزشگاه ، می توانیم وارد بازار کار شویم ؟

-بله شما به صورت اصولی با هرآنچه که در بازار کار طراحی لباس به آن نیاز دارید آشنا می شوید و می توانید با تمرینات مستمر وارد این حرفه شوید.

ایا پس از اتمام دوره مدرک بین المللی دریافت خواهیم کرد ؟

-بله مدرک ارائه شده توسط آموزشگاه صنعت و معدن زیر نظر وزارت صنعت ، معدن و تجارت بوده و قابلیت ترجمه شدن دارد و با ارائه به دارالترجمه می توانید با مهر دادگستری دریافت کنید.

شهریه دوره طراحی لباس چقدر است ؟

-شهریه دوره آنلاین و حضوری طراحی لباس از 2/500/000 تومان تا سقف 7/700/000 تومان متغیر است و وابسته به سطح شما و نظر کارشناسان ما را دارد.

آیا می توانیم به صورت اقساط شهریه را پرداخت کنیم ؟

-بله هنرجوها می توانند هم به صورت نقد و هم به صورت اقساط طی دوره شهریه خود را پرداخت نمایند.

آیا باید پیش نیازی گذرانده باشیم ؟

-خیر بهتر است حتی بدون داشتن تجربه ای در خیاطی و نقاشی این رشته را آغاز کنید تا بیشتر از ذهن خلاق خود استفاده کنید.در نهایت افرادی که به خیاطی نیز علاقمند هستند می توانند به صورت جداگانه این هنر را آموزش ببینند و افرادی که فقط به طراحی لباس علاقمند هستند در طی دوره نحوه ی کار با خیاط و تیم خود را می آموزند.

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آموزش جامع طراحی لباس از واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: 02146094118

کارشناس آموزش:02146094117

کارشناس آموزش:02144111229

 

این مطلب برایتان مفید بود ؟