دوره گریم و میکاپ

برترین دوره گریم و میکاپ با ارائه مدرک بین المللی

برترین دوره گریم و میکاپ با ارائه مدرک بین المللی و با حضور اساتید حرفه ای این رشته با جدیدترین متد روز دنیا را در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن به شما آموزش خواهیم داد…برای ارتباط با ما و کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشید.

بهترین دوره گریم و میکاپ با متد 2020

دوره آموزشی گریم و میکاپ برای اولین بار به صورت آکادمیک در فضای آموزشی از سطح مقدماتی تا پیشرفته توسط اساتید حرفه ای که دارای رزومه و مدارک بین المللی در رشته گریم هستند تدریس می شود و هنرجویان در این دوره به صورت اصولی با متد های روز دنیا آشنا خواهند شد . در ادامه با سرفصل های دوره گریم و میکاپ آشنا می شوید…

 

 

مهم ترین سر فصل های رشته گریم و میکاپ را می شناسید ؟

 • چهره شناسی و آناتومی صورت : در ترم اول با فرم های مختلف چهره آشنا می شوید . هر فرد در چهره اش دارای زوایا و خطوط منحصر به فرد است و یک میکاپ آرتیست در قدم  اول باید قبل از میکاپ بتواند با توجه به ایرادات چهره و تناسبات آن طوری میکاپ را انجام دهد که زیبایی ها را بیشتر نشان دهد و به رفع عیوب بپردازد. پس شناخت چهره از اصول اولیه در رشته گریم و میکاپ است . تکنیک های آماده سازی پوست ( زیر سازی پوست ) که لازم است قبل از میکاپ انجام شود را نیز در این ترم آموزش می بینید.
 • میکاپ و زیبایی چهره : در ترم دوم متعادل سازی چهره  یا کانتورینگ  را آموزش می بینید و می توانید با به کار گیری تکنیک های مختلف به زیبا سازی چهره ، میکاپ متعادل و متناسب برای هر چهره بپردازید .
 • پرزانته عروس : بعد از گذراندن ترم های قبل  در ترم سوم توانایی آن را خواهید داشت که به صورت حرفه ای به میکاپ بپردازید این توانایی ها عبارت است از:
 1. توانایی آنالیز تکنیکی چهره های مختلف و شناختن عیوب چهره
 2. توانایی استفاده از لوازم آرایشی برای رفع عیوب چهره با روش کانتورینگ
 3. استفاده حرفه ای از تکنیک هایلایت صورت(استروبینگ)
 4. اجرای انواع سایه چشم (لایت ، کلاسیک ،اسموکی، گیلیتر و ….)
 5. آموزش انواع خط چشم با توجه به فرم چشم هر شخص
 6. آموزش زیباسازی مژه و تلفیق آن با مژه مصنوعی
 7. تکنیک های آماده سازی پوست برای میکاپ ( پاکسازی پوست )
 8. اجرای سبک های مختلف میکاپ عروس
 • شینیون مو : در ترم پایانی شما با سبک های مختلفی در شینیون مثل بافت ، شینیون های اروپایی و انواع شینیون های مدل باز ، نیمه باز و بسته آشنا خواهید شد .

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آموزش جامع گریم و میکاپ از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

معتبرترین دوره گریم و میکاپ به صورت آکادمیک

دوره گریم و میکاپ برای نخستین بار به صورت آکادمیک در مجموعه خانه صنعت و معدن در تهران با ارائه مدرک بین المللی و معتبر برگزار می گردد . برای گذراندن این دوره ها شما نیازی به پیش زمینه خاص و آموزش قبلی نخواهید داشت چرا که با گذراندن این دوره ، به صورت جامع توسط اساتید مجرب و حرفه ای برای ورود به بازار حرفه ای گریم و میکاپ آموزش داده می شوید و بعد از اتمام دوره می توانید درآمد زایی خود را داشته باشید.

مشاوره و ثبت نام دوره گریم و میکاپ

برای ارتباط با کارشناسان دپارتمان گریم و میکاپ مرکز آموزش خانه صنعت ومعدن جهت مشاوره و ثبت نام ازطریق لینک واتساپ و یا شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

این مطلب برایتان مفید بود ؟