دوره طراحی لباس آنلاین

دوره طراحی لباس آنلاین از مبتدی تا پیشرفته با ارئه مدرک معتبر توسط خانه آموزش برگزار می‌شود. در آموزشگاه طراحی لباس آنلاین تمامی نکات و ترفندهای این حرفه به طور جامع و تخصصی تدریس می‌شود. این کلاس مناسب افرادی ست که به حرفه طراحی لباس علاقمند هستند و می‌خواهند وارد بازار کار آن شوند اما به هر دلیلی قادر به شرکت در کلاس حضوری نیستند. 

خصوصا افرادی که در شهرهای دیگر بجز تهران حضور دارند و امکان حضور در کلاس های حضوری را ندارند. حتی در دوره های آنلاین خانه آموزش خیلی از افراد از خارج از کشور حضور دارند. چرا که در خارج از کشور هزینه کلاس ها بسیار بالاست و افراد ترجیح می‌دهند در کلاس هایی شرکت کنند که زبان فارسی ارائه می‌شود.

آموزشگاه طراحی لباس آنلاین

دوره طراحی لباس آنلاین از مبتدی تا پیشرفته و به صورت جامع مناسب افرادی است که به طراحی لباس علاقمند هستند و می‌خواهند وارد بازار کار حرفه ای این رشته شوند. دوره های طراحی لباس آنلاین به شیوه تعاملی و کاملا عملی برگزار می‌گردد. 

به این صورت که اساتید حتما در خود آموزشگاه حضور دارند و کلاس مستقیما توسط آموزشگاه و استاد، اداره می‌شود تا بازدهی کلاس به بالاترین شکل خود برسد.

علاوه بر کل کلاس ضبط می‌شود تا در صورت نیاز بار دیگر هنرجو کلاس را بازبینی کنید. از این طریق هیچوقت از مطالب گفته شد در کلاس عقب نخواهید افتاد و هم مزایای کلاس حضوری و هم غیرحضوری شامل حالتان خواهد شد.

 کلاس طراحی لباس آنلاین بین 6 تا 7 ماه زمان می‌برد. اساتید هر دو دوره آنلاین و حضوری از مجرب ترین و حرفه‌ای ترین اساتید طراحی لباس هستند که دانشپذیران میتوانند از تجارب آن ها استفاده کنند.

در پایان دوره طراحی لباس نیز به شما مدرک معتبر ارائه خواهد شد که می‌توانید با مراجعه به دارالترجمه آن را ترجمه کنید.کلاس طراحی لباس آنلاین

تخصصی ترین دوره طراحی لباس آنلاین

زیر نظر اساتید با تجربه و با سابقه به صورت دوره آموزشی آنلاین به یک طراح لباس حرفه ای تبدیل شوید.

انتخاب بیش از هزار هنرجو
آموزشگاه طراحی لباس آنلاین

بهترین آموزشگاه طراحی لباس آنلاین

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آنلاین و نیمه حضوری طراحی لباس از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:


مشاوره با کارشناسان

آموزش دوره طراحی لباس آنلاین

همانطور که اشاره شد، در زمان برگزاری کلاس علاوه بر اینکه استاد آنلاین است فیلم از قبل تهیه شده نیز برای دانشپذیران پخش می‌شود و اساتید بعد از پخش فیلم به رفع اشکال می پردازند. همچنین در کنار استاد یک استادیار نیز قرار دارد که از کلاس پشتیبانی 24 ساعته انجام می‌دهد. لازم به ذکر است که در دوره طراحی لباس چه بصورت آنلاین و چه بصورت حضوری از یک شیوه استاندارد و اصولی پیروی می‌شود.

برای ثبت نام در کلاس ها بهتر است ابتدا شرایط خود را برای حضور در کلاس بررسی نمایید و بعد با آگاهی کامل اقدام به ثبت نام کنید. آموزشگاه طراحی لباس آنلاین نیز مانند حضوری از یک سرفصل واحد تبعیت می‌کند و در پایان دوره نیز مدرک معتبر ارائه داده می‌شود.

دوره طراحی لباس آنلاین بهتر است یا آموزشگاه حضوری؟

قبل از اینکه به تفاوت ها بپردازیم شباهت هر دو کلاس در این است که اساتید و سرفصل های هر دو کلاس یکسان است و در پایان هر دو دوره مدارک بین المللی ارائه می‌شود. اما اگر بخواهیم از مزایای دوره طراحی لباس آنلاین نسبت به دوره حضوری بیشتر بگوییم این است که، دانشپذیران در کلاس های آنلاین زمان خود را صرف تمرین بیشتر می کنند و از اتلاف وقت در رفت و آمد می‌کاهند. همچنین هزینه رفت و آمد نیز کسر می‌شود.علاوه بر این ها در کلاس های آنلاین، فیلم با کیفیت بالا در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرید تا بتوانند بعد از کلاس نیز از این فیلم ها استفاده کنند.

همانطور که قبلتر نیز اشاره کردیم از کلاس های آنلاین پشتیبانی 24 ساعته انجام می شود و بعد از پایان هر جلسه نیز استادیار به تمرین ها و رفع اشکالات دانشپذیران می‌پردازد. این کلاس بیشتر مناسب افرادی ست که شرایط حضور در کلاس ها را ندارند مثل افراد کارمند و افرادی که در خارج از تهران هستند.

طراحی لباس آنلاین

بهترین دوره طراحی لباس آنلاین

به آسانی هر چه تمام تر در یک کلاس کاملا تکنیکی و چالش برانگیز شرکت کنید
سرفصل های دوره طراحی لباس آنلاین

مسلما هیچ فردی را ندیده‌اید که بتواند یک شبه به تجربه و تخصص کافی در حوزه خاصی دست پیدا کند. لازمه موفقیت در هر چیزی تلاش، تمرین و کوشش است. البته تمامی این ها تنها بر روی بستر یک آموزش صحیح و اصولی فراهم می‌شود. آموزشی که تمام نکات و ترفندهای موجود در طراحی لباس به بهترین کیفیت ممکن به شما یاد بدهد. توجه به همین موضوع است که باعث شده خانه آموزش به معتبرترین آموزشگاه طراحی لباس آنلاین تبدیل شود.

دوره طراحی لباس آنلاین ما در 6 ترم به صورت حرفه‌ای برگزار می‌شود تا در آخر یک علاقه مند به حرفه‌ی طراحی لباس به یک متخصص در این حوزه تبدیل شود. در هر کدام از این دوره ها به مباحث و تکنیک های خاصی از طراحی لباس پرداخته می‌شود. هر کدام از این ترم ها به شرح زیر می‌باشند:

ترم 1

آشنایی با طراحی فیگور

برای کشیدن یک لباس زیبا و خلاقانه باید ابتدا کشیدن آن را روی کاغذ یاد بگیرید و برای اینکه بتوانید لباس را اصولی روی کاغذ بکشید باید ابتدا یک مانکن طراحی کنید. در ترم اول شما با کشیدن انواع فیگور در حالت های مختلف مثل نیم رخ، تمام رخ، سه رخ، نشسته و کت واک و همچنین کشیدن چهره آشنا می‌شوید. همچنین با کشیدن انواع یقه، دامن ،آستین، پیراهن، چین و چروک روی لباس و …آشنا می‌شوید


علاقه‌مند

ترم 2

رنگ شناسی و جنسیت سازی

در ترم دوم دوره طراحی لباس آنلاین با انواع رنگ ها، نحوه‌ی ست کردن آن ها با هم، چرخه‌ی کامل رنگ و پالت رنگی آشنا خواهید شد. برای اینکه بتوانید جنسیت لباس ها را بهتر روی کاغذ بکشید و طراح های خلاقانه‌تری ارائه دهید تصویرسازی کردن لباس ها به شما کمک می‌کند. اما باید این موضوع را بدانید که تنها تصویرسازی مهم نیست و باید از مهارتتان در خلاقیت استفاده کنید. در این ترم با انواع جنسیت ها مثل لمه، ساتن، مخمل، گیپور، دانتل، ورنی، چرم و… اشنا می‌شوید


مبتدی

ترم 3

خلاقیت

همانطور که در بالا اشاره کردیم مهمترین بخشی که باید به بهترین نحو در طراحیتان انجام شود بخش خلاقیت در طراحی لباس است. اگر بتوانید طرح های متفاوت ارئه دهید باید بگوییم که قطعا در این راه موفق خواهید شد. حال چطور خلاقیت داشته باشید را در این ترم آموزش خواهید دید که چگونه از اجسام و چیزهای دیگر، الهام بگیرید. علاوه بر این شما در این ترم با مبحث پارچه شناسی به صورت تخصصی نیز آشنا خواهید شد


تازه کار

ترم 4

اکسسوری و تزئینات روی لباس

در این ترم با انواع دوخت اکسسوری روی لباس آشنا خواهید شد. این اکسسوری ها باعث می‌شود که بتوانید زیبایی لباس های طراحی شده‌تان را دو چندان کنید. همچنین با این کار می‌توانید لباس را با قیمت بالاتری به فروش برسانید


آشنا با فنون

ترم 5

مولاژ

در ترم پنجم آموزشگاه طراحی لباس آنلاین با مولاژ اشنا خواهید شد. مولاژ به معنای الگوی حجمی است و شما کار روی مانکن را آموزش خواهید دید


تا حدودی متخصص

ترم 6

نرم افزارهای طراحی لباس

در این ترم با نرم افزار مارولوس آشنا خواهید شد و توانایی این را کسب می‌کنید که داخل نرم افزار و به صورت سه بعدی یک لباس را طراحی کنید که امروزه شغلی بسیار پرطرفدار و پردرآمد است


طراح لباس حرفه‌ای

سوالات متداول


آیا بعد از پایان دوره می‌توانیم وارد بازار کار شویم؟


بله؛ هدف از آموزشی که شما داخل مجموعه خانه صنعت و معدن می‌بینید برای ورود به بازار کار است. کلاس کاملا به صورت عملی و اجرایی برگزار می‌گردد و شما در طول دوره با زوایای مختلف طراحی لباس در جامعه آشنا خواهید شد.


خیر؛ برای شروع کار خود در طراحی لباس نیاز به مهارت بالا دارید و بهتر است از تعداد کارهای کمتر شروع کنید تا رفته رفته به تولید بالاتر برسید. بهتر است کار خود را از فروش آنلاین در فضای مجازی شروع کنید تا در آینده بتوانید مزون خود را تاسیس کنید.


برای شرکت در دوره طراحی لباس از 15 سال به بالا می‌توانید در دوره ها شرکت کنید.


بله؛ در انتهای دوره چه آنلاین و چه حضوری مدرک معتبر ارائه خواهد شد و شما با مراجعه به دارالترجمه می‌توانید مدرک خود را ترجمه کنید که این مهر تاییدیه است بر معتبر بودن مدرک ارائه شده به دانشپذیرانی که می‌خواهند از این مدرک در کشورهای مختلف استفاده کنند.


برای شروع کار خود در این رشته به کاغذ، مارکر و مداد رنگی احتیاج دارید که اصلا نیازی به خرید تمامی رنگ ها نیست و اساتید به شما کمک می‌کنند که چگونه توسط 2 رنگ‌، رنگ های متفاوت بسازید.


خیر؛ برای ورود به دوره طراحی لباس نیاز به هیچگونه پیشنیازی ندارید و باید بدانید که خیاطی و طراحی لباس دو رشته جدا از هم هستند. یکسری از طراحان لباس مهارت خیاطی کردن را دارند که می‌توانند از آن استفاده کنند و یکسری نیز این مهارت را ندارند که نحوه‌ی ارتباط با تیم خود و خیاطان را آموزش میبینند و در نهایت این نکته‌ی مهم را در نظر داشته باشید که طراح لباس بهتر است تمرکز خود را روی بخش طراحی بگذارد و کار اجرایی را به خیاط بسپارد و خودش نظارت کند.


خیر؛ اصلا نیازی به این ندارید که نقاشی بلد باشید و از صفر تا صد هرآنچه که برای طراحی روی کاغذ احتیاج داشته باشید را در طول دوره آموزش خواهید دید.


جنسیت سازی بخشی از دوره طراحی لباس است و بهتر است یک طراح بتواند جنسیت یک پارچه را روی کاغذ بکشد. اما خلاقیت از درجه اهمیت بالاتری برخوردار است که یک طراح باید واقف باشد.

تازه های دنیای طراحی لباس


طراحی لباس با نرم افزار


طراحی لباس با نرم افزار


بیشتر بدانیدآشنایی با استایل بوهو زنانه


آشنایی با استایل بوهو زنانه


بیشتر بدانیدهمه چیز درباره برند لویی ویتون LV


همه چیز درباره برند لویی ویتون LV


بیشتر بدانیداهمیت آشنایی با رنگ شناسی لباس


اهمیت آشنایی با رنگ شناسی لباس


بیشتر بدانید