آموزش طراحی لباس

آیا تا به حال به فکر آموزش طراحی لباس بوده اید؟ آیا تا به حال فکر کرده اید که کدام آموزشگاه طراحی لباس میتواند بهترین گزینه برای یادگیری حرفه طراحی لباس باشد؟ برای انتخاب بهترین کلاس طراحی لباس با ما همراه شوید.ما مفتخریم در آموزشگاه طراحی لباس در تهران بهترین تکنیک ها را در دوره طراحی لباس به شما هنرجویان عزیز آموزش دهیم.

دوره طراحی لباس

دوره طراحی لباس مجموعه خانه آموزش می پردازیم ، این آموزشگاه طراحی لباس به عنوان مجری بهترین دوره طراحی لباس حضوری شما را برای یادگیری هر چه بهتر طراحی لباس آماده تر کنیم.

همچنین میخواهیم با معرفی مباحث طراحی لباس در سایت خانه آموزش گام عظیمی در موفقیت شما برداریم پس اجازه بدید با کلاس آموزش طراحی لباس بیشتر آشنا بشیم.

دوره طراحی لباس که در آموزشگاه خانه آموزش برگزار می شود شامل آموزش تمام مهارت های مورد نیاز یک طراح لباس می باشد.

دوره طراحی لباس به صورت آکادمیک هم در دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی مختلف در سراسر جهان برگزار می‌شود. و علاوه بر آن طراحان معروف در دنیای مد هم اقدام به برگزاری کلاس آموزش طراحی لباس می کنند.

کلاس طراحی لباس به دانشجویان کمک می‌کند تا با یادگیری تکنیک‌های مختلف ، بتوانند به راحتی به یک طراح حرفه‌ای تبدیل شوند و مهارت های خود را ارتقا دهند.

دوره طراحی لباس

کلاس طراحی لباس

 

شرکت در کلاس طراحی لباس ، در زمینه مد و پوشاک همه کشور ها فعالیت های مختص به خود را دارند تا جایی که امروزه طراحی و دوخت انواع لباس ها یکی از شغل های محبوب و پر درآمد در جهان محسوب میشود و همه ما برای دوخت تنها یک لباس از این مد های روز الگوبرداری خواهیم کرد.

اما آیا همیشه میتوان از این نوع الگوها کپی برداری نمود و همان لباس ها را دوخت و به تن کرد؟ قطعا پاسخ خیر است چرا که با این ویژگی همه لباس ها یک مدل شده و دیگر تنوعی در آنها مشاهده نخواهد شد.

به همین دلیل در صنعت مد و پوشاک جهان شغلی بسیار جذاب به نام طراحی لباس همه گیر شده و به چشم عموم آمده است تا از یکنواختی و شبیه هم شدن لباس ها در جهان و صنعت پوشاک جلوگیری نماید و با خلاقیت در طراحی برای پیشرفت در این صنعت همواره کوشا باشند.از این متن می توان به اهمیت دوره طراحی لباس و همچنین نیاز به کلاس طراحی لباس را دریافت.

دوره طراحی لباس مبتدی تا پیشرفته

اگر بخواهیم به اهمیت دوره طراحی لباس و آشنایی با صنعت طراحی مد و لباس صحبت کنیم ابتدا باید اعلام کنیم که همه ما امروزه در صدد آن هستیم که بتوانیم با پوشش خود و نوع رفتاری که به دیگران بروز می دهیم، خود و شخصیت درونی خود را معرفی نماییم.

طراحی لباس ، بنا به ذات درونی انسان که گرایش به زیبایی ها دارد میتوان متوجه این موضوع بود که یک انسان همواره به زیبایی درونی و بیرونی خود اهمیت ویژه ای می دهد.

یکی از این زیبایی هایی که همه ما همواره در صدد اجرای آن هستیم چیزی نیست جز زیبایی در نوع پوشش که امروزه در همه جهان مورد توجه بوده و در آمیخته با رشته طراحی لباس می باشد.در دوره طراحی لباس میکوشیم که فرهنگ های لباس هر جامعه را با طراحی لباس آن آمیخته کنیم.

بهترین دوره طراحی لباس در خانه آموزش

ارائه بهترین خدمات آموزش طراحی لباس با همراهی بهترین اساتید با تجربه در آموزشگاه طراحی لباس خانه آموزش، برگزاری دوره طراحی لباس حضوری و کلاس طراحی لباس آنلاین در آموزشگاه طراحی لباس در تهران

آموزشگاه طراحی لباس

آموزشگاه طراحی لباس خانه آموزش برای ارتقای مهارتهای هنرجویان اقدام به برگزاری کلاس طراحی لباس آنلاین و دوره طراحی لباس حضوری کرده است.

اگر یکی از علاقه مندان به شرکت در کلاس طراحی لباس هستید به شما توصیه میکنیم این مقاله را تا انتها بخوانید چرا که میخواهیم به آرزوهای دیرینه شما جامه عمل بپوشانیم.در ابتدا باید بگوییم که طراح لباس فردیست که بواسطه بررسی جدیدترین متدهای روز دنیا همراه با خلاقیت و ایده های ذهنی خود، به طراحی لباس بر روی کاغذ یا نرم افزار می‌پردازد. دوره طراحی لباس نه تنها در ایران، بلکه در کل دنیا یکی از حرفه های بسیار پر طرفدار و مخاطب محسوب می‌شود و افراد زیادی مشتاق فراگیری نکات و ترفندهای این حرفه هستند. صنعت مد و فشن به دلیل زر و برق ها و تازگی دارد که به خودی خود جذاب است؛ حال زمانی که این جذابیت با خلاقیت و ایده پردازی همراه باشد مثلا مجذوبیت آن بیشتر خواهد شد و افراد بیشتری را به سمت خود می‌کشد.

با توجه به استقبال زیادی که افراد در طی چندین سال اخیر نسبت به کلاس طراحی لباس داشته‌اند، آموزشگاه ها و موسسات بسیاری به منظور برگزاری کلاس آموزش طراحی لباس تاسیس شده‌اند تا علاقه مندان بتوانند بدون مشکلی این حرفه را فرا بگیرند. اما با اینکه امروزه تعداد زیادی آموزشگاه و موسسه به برگزاری دوره های آموزش طراحی لباس می‌پردازند، نمیتوان گفت تمامی آنها از تجربه و تخصص کافی برای آموزش شما بر خوردار هستند.

یکی از مهمترین فاکتورها برای دستیابی به تخصص لازم در آموزش طراحی لباس، یادگیری این حرفه به طور کامل و تخصصی است که تنها با شرکت در کلاس طراحی لباس حرفه‌ ای و معتبر امکان پذیر است. در نتیجه انتخاب آموزشگاه طراحی لباس معتبر طراحی لباس از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است.

شما با آموزش طراحی لباس که در آموزشگاه طراحی لباس های برتر میبینید میتوانید در قسمت های مختلف یک لباس مثلا آستین، یقه، بالا تنه و… تفاوت های مناسبی را ایجاد کنید تا با توجه به این تفاوت ها بتوانید طرحی جدید داده و لباس ها را از نظر تنوع دچار تحولی عظیم نمایید.

یک خیاط با دوخت خود از زبان حرفه ای که دارد سخن خواهد گفت و شما طراحان با چیز هایی که در کلاس طراحی لباس و دوره طراحی لباس فرا میگیرد و از آن استفاده مثبت میکنید میتوانید از حرفه خود سخن به میان بیاورید. در کلاس طراحی لباس با نوع کشیدن آناتومی آشنا خواهید شد و با توجه به آموزش های که در این دوره خواهید دید قطعا میتوانید یکی از برترین ها در این صنعت باشید.

کلاس طراحی لباس

سرفصل های کلاس طراحی لباس

 

برای طراحی و خلق یک لباس زیبا و شیک، هنرهای بسیاری دخیل میباشند که در حرفه طراحی لباس همگی با یکدیگر در حال تعامل هستند. به عنوان مثال در آغاز کار، برای آنکه بتوانید یک لباس جذاب را طراحی کنید، باید اطلاعاتی درباره‌ی پارچه و طرح مناسب پارچه برای آن نیز داشته باشید که تمامی این موارد را در دوره طراحی لباس آموزش کامل میبینید.

دوره آموزش طراحی لباس در خانه آموزش براساس استاندارد های بین المللی طراحی و تدوین شده است. کلاس طراحی لباس شامل به مدت 6 ترم برگزار می‌شود. به هیچ عنوان لازم نیست از قبل مطالعه‌ای در این زمینه داشته باشید و یا دارای تحصیلات دانشگاهی خاصی باشید. از صفر تا صد تمامی مراحل طراحی لباس را با شرکت در دوره طراحی لباس فرا خواهید گرفت. تنها چیزی که برای رسیدن به موفقیت در این حرفه لازم دارید، تکرار و تمرین و اجرای تمرین های کلاسی است.

در هر کدام از این ترم ها که در آموزشگاه طراحی لباس خانه آموزش برگزار می شود ، هنرجویان با یکی از موضوعات اساسی در طراحی لباس آشنا می‌شوند. این 6 آیتم به شرح زیر است:

طراحی فیگور در طراحی لباس

ترم اول : آشنایی با طراحی فیگور

اساس و پایه طراحی لباس، رسم یک مانکن است. در این ترم مانکن را در نمای سه رخ، تمام رخ، نیم رخ خواهید آموخت. همچنین با انواع یقه، آستین، پیراهن، دامن، شلوار، چگونگی رسم چین و چروک روی لباس ها آشنا خواهید شد.

همچنین نحوه رسم چهره را نیز در این ترم فرا می‌گیرد. هدف از این آموزش این است که بتوانید باتوجه به نسبت چهره و حتی موهای افراد برای آنها لباس طراحی کنید.

.

رنگ شناسی در دوره طراحی لباس

ترم دوم : رنگ شناسی تخصصی و جنسیت سازی روی کاغذ

پس از آشنایی با نحوه رسم مانکن، در این ترم با رنگ شناسی و مخلوط کردن رنگ ها با هم آشنا می‌شوید. طراحی لباس یک حرفه کاملا بصری است در نتیجه نحوه ست و ترکیب کردن رنگ ها در آن بسیار مهم است. با توجه به این موضوع میتوان بر اساس رنگ پوست، علایق مشتری و فصل مورد نظر، رنگ ها را انتخاب کرده و یک اثر زیبا و جذاب خلق نمود.

همچنین در ترم دو در کلاس طراحی لباس با ایرادات اندامی آشنا خواهید شد که بتوانید در ترم بعد بر اساس آن لباس طراحی کنید. شما در آموزشگاه طراحی لباس آموزش خواهید دید که چگونه جنسیت انواع پارچه مانند ساتن، مخمل، جیر، حریر، دانتل، گیپور و … را روی کاغذ پیاده سازی کرد.

.

خلاقیت در آموزش طراحی لباس

ترم سوم: خلاقیت در طراحی لباس

همانطور که چندین بار در متن نیز اشاره کردیم، خلاقیت و ایده پردازی در طراحی لباس بسیار مهم است. به طوری که میتوان گفت تنها فاکتوری که باعث تمایز و خاص بودن طراحی های شما میشود، داشتن خلاقیت است. در این ترم به همین موضوع پرداخته شده و به شما آموزش داده می‌شود. شما در این ترم موارد زیر را آموزش می‌بینید:

  • چگونه یک لباس را طراحی کنید.
  • چگونه از منابع اطرافتان ایده بگیرید.
  • چگونه بر اساس هر اندام لباس طراحی کنید و در ژوژمان خود یک لباس آماده ارائه نمایید.
اکسسوری در آموزش طراحی لباس

ترم چهارم : اکسسوری و تزئینات روی لباس

میتوان گفت ترم 4 یکی از جذابرترین ترم های دوره طراحی لباس میباشد. در این ترم با دوخت انواع اکسسوری ها روی لباس و پارچه آشنا شده تا بتوانید به وسیله آن یکسری ایرادات اندامی را بپوشانید و حتی قیمت کارهای خود را افزایش دهید.

مولاژ در آموزش طراحی لباس

ترم پنجم : مولاژ در طراحی لباس

مولاژ در اصطلاح لغوی به معنای الگوی حجمی است. به عنوان یک طراح باید بتوانید یک پارچه را روی مانکن طراحی کرده و برای آن الگو تهیه کنید. این روش یکی از به روزترین روش های طراحی لباس در کل دنیا محسوب می‌شود.

دوره طراحی لباس حرفه ای

ترم ششم : نرم افزارهای طراحی لباس

پیشرفت تکنولوژی در حرفه طراحی لباس جا نمانده و باعث بوجود آمدن نرم افزارهایی شده که بواسطه آن میتوان با دقت و سرعت بیشتر، انواع لباس طراحی کرد. در ترم آخر کلاس طراحی لباس آموزشگاه خانه آموزش، شما با نرم افزار مارولوس اشنا می‌شوید. این نرم افزار از جمله بهترین برنامه های طراحی لباس محسوب می‌شود که آن را به صورت حرفه ای در این ترم آموزش خواهید دید. اغلب کارخانه ها و مزون ها نیز به نرم افزارهای طراحی لباس روی آورده اند پس بهتر است این ترم تمام تلاش خود را روی یادگیری نرم افزار بگذارید تا بتوانید حرفه ای وارد بازار کار شوید.

آموزشگاه در طراحی لباس در تهران

 

آموزشگاه طراحی لباس در تهران برای هنرجویانی که ساکن در تهران هستند و میخواهند برای کلاس طراحی لباس حضوری شرکت کنند ، دوره طراحی لباس برگزار میکند.خانه آموزش از جمله آموزشگاه هایی میباشد که دوره طراحی لباس را هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری همراه با اساتید با تجربه و متخصص برگزار می‌کند.

کیفیت برگزاری هر دو کلاس طراحی لباس کاملا یکسان بوده و در هر دو یک استاد با سرفصل های یکسان آموزش داده می‌شود. سرفصل های آموزشی این دوره از مباحث بسیار مهم طراحی لباس در دنیا می‌باشد که برای تبدیل شدن به یک طراح حرفه‌ای، لازم است آنها را به طور جامع و کامل آموزش ببینید.

کلاس های آنلاین طراحی لباس مناسب علاقه مندانی میباشد که می‌خواهند این حرفه را به طور اصولی فرا بگیرند اما قادر به شرکت در دوره طراحی لباس حضوری نیستند. از این طریق هنرجویان به راحتی خواهند توانست در هر مکان جغرافیایی که حضور دارند، تنها با اتصال به اینترنت در کلاس شرکت نمایند. در کلاس طراحی لباس ، استاد با حضور در آموزشگاه، سر کلاس حاضر می‌یابد.

حضور دانشپذیران نیز در کلاس الزامی است. زیرا علاوه بر اینکه فیلم از قبل تهیه شده با کیفیت برای آنها پخش می‌شود، بعد از اتمام فیلم، استاد به رفع اشکال و سوالات هنرجویان می‌پردازد.

در نتیجه نبودن هنرجو سر کلاس باعث می‌شود مبحث درسی ناتمام بماند. علاوه بر آن در کنار استاد یک استادیار نیز سر کلاس حاضر می‌شود. وظیفه استادیار، پشتیبانی 24 ساعته از کلاس و رفع مشکلات دانشپذیران میباشد.

در پایان هر دو دوره طراحی لباس حضوری و چه آنلاین، با ارائه ژوژمان مدرک معتبر ارائه خواهد شد. تمامی کلاس ها از یک شیوه استاندارد و اصولی پیروی می‌کند و تمام نکات و ترفندهای طراحی لباس به طور کامل از مقدماتی تا پیشرفته آموزش داده می‌شود.

مشاورین ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند

ارائه مدرک بین المللی پس از پایان دوره طراحی لباس

خانه آموزش با داشتن چندین سال سابقه درخشان در حوزه برگزاری و آموزش دوره طراحی لباس توانسته به یکی از معتبرترین و بهترین آموزشگاه های ایران تبدیل شود. پس از اتمام دوره طراحی لباس با ارائه ژوژمان، به هنرجویان مدرک معتبر بین المللی تعلق می‌گیرد که بواسطه آن می‌توانند سریعا جذب بازار کار شوند.

شما با مراجعه به دارالترجمه می‌توانید مدرکی که نشان دهند پایان کلاس طراحی لباس است را ترجمه کنید که این مهر تاییدی ست بر معتبر بودن مدرک ارائه شده به دانشپذیرانی که می‌خواهند از این مدرک در کشورهای مختلف استفاده کنند.

در نتیجه دیگر نگرانی از بابت بازار کار طراحی لباس وجود نخواهد بود. بواسطه شرکت در کلاس طراحی لباس و دریافت این مدرک به راحتی میتوان وارد بازار کار شد؛ همچنین خانه آموزش همواره حامی تمامی هنرجویان خود در تمام زمان ها بوده و آنها در مسیر رسیدن به موفقیت یاری خواهد کرد.

البته لازم به ذکر است، برای اینکه بتوانید در این بازار درآمد خوب و بالایی داشته باشید؛ باید هم در این زمینه حرفه‌‎ای شوید و هم با علم روز و متدهای جدید طراحی لباس که در دنیا شکل میگیرد، آشنا باشید. در آخر هنگامی طراحی مد و لباس برای شما موجب درآمدزایی میشود که کار طراحی شده روی کاغذ به مرحله اجرا یا تولید در آید.

آموزشگاه طراحی لباس

آموزشگاه طراحی لباس خانه آموزش به عنوان یکی از برترین آموزشگاه های طراحی لباس در تهران می باشد.

check_circle

سایر کلاس طراحی لباس

تازه های طراحی لباس

لباس عروس 2023
اولین طراح لباس عروس فردی به نام چارلز که در قرن نوزدهم میلادی زندگی می کرده است به عنوان اولین…
آموزش طراحی لباس عروس
طراحی لباس عروس یکی از انواع سبک های طراحی میباشد که نسبت به سایر لباس و پوشاک ها، دارای چالش…
ویژگی های استایل تام بوی
استایل تام بوی از جمله پوشش های پرطرفدار در میان دختران جوان و زنان است. بلکه درست است این استایل…
مراسم مت گالا 2022
مت گالا 2022 در تاریخ 12 اردیبهشت سال جاری با حواشی بسیار خودش برگزار شد. موضوع مراسم امسال به نحوی…
4.9/5 - (9 امتیاز)

1 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید