آموزش طراحی لباس در اهواز

آموزش طراحی لباس در اهواز از جمله دوره های ارزشمندی است که توسط خانه آموزش برای علاقمندان اهوازی عزیز ارائه می‌شود. هنر طراحی لباس از طرفداران بسیاری در دنیا برخوردار است و به دلیل درآمد بالایی که دارد، بسیاری از افراد را به سمت خود جذب می‌کند.

[toc]

کلاس آموزش طراحی لباس در اهواز

کلاس پرطرفدار طراحی لباس در اهواز با شیوه تعاملی در خانه آموزش، به صورت جامع و از مبتدی تا پیشرفته برگزار می‌گردد. این دوره که ویژه افراد در خارج از شهر تهران هستند و یا افرادی که در تهران حضور دارند ولی امکان آمدن به کلاس حضوری را ندارند، برگزار می گردد.

کلاس ها کاملا به صورت آنلاین است و با مجازی تفاوت دارد. به این صورت که استاد از آموزشگاه، سر کلاس حضور دارد و حضور دانشپذیران نیز در کلاس الزامی است. زیرا علاوه بر اینکه فیلم از قبل تهیه شده برای دانشپذیران پخش می‌شود، بعد از تموم شدن فیلم، استاد به رفع اشکال و سوالات دانشپذیران می‌پردازد در نتیجه نبودن هنرجو سر کلاس باعث می‌شود مبحث درسی ناتمام بماند.

آموزش طراحی لباس در اهواز
آموزش طراحی لباس در اهواز
بهترین دوره آموزش طراحی لباس در اهواز

تصاویر دوره های طراحی لباس در اهواز

مشاورین ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند

سرفصل های دوره طراحی لباس اهواز

برای موفقیت و کسب تجربه در حرفه‌ای، هیچ وقت یک شبه اتفاق نمی‌کند. لازم است بازه زمانی خاصی را صرف آموزش، کسب تجربه و تمرین کنید تا بتوانید به آن نتیجه عالی دست پیدا نمایید. در حرفه طراحی لباس نیز همین موضوع صدق می‌کند و نمی‌توان در بازه زمانی کوتاه به یک متخصص تبدیل شد.

فاکتورها و عوامل تاثیرگزار بسیاری وجود دارد که سبب حرفه‌ای شدن شما می‌شوند. اگر بخواهید به یک طراح لباس حرفه‌ای تبدیل شوید، لازم است 6 ترم در دوره آموزش طراحی لباس در شیراز بگذرانید تا بتوانید به این خواسته خود دست پیدا کنید. هر کدام از این ترم ها به شرح زیر می‌باشند

در ترم اول شما نیاز دارد که ابتدا با کشیدن یک مانکن روی کاغذ آشنا شوید تا بتوانید در ترم ها بعد لباس را روی آن مانکن بکشید. مانکن را در نمای سه رخ، تمام رخ، نیم رخ خواهید آموخت. علاوه بر این با انواع یقه، آستین، پیراهن، دامن و شلوار آشنا خواهید شد و آموزش خواهید دید که چگونه چین و چروک روی لباس ها را بکشید و کشیدن چهره مانکن را نیز آموزش می‌بینید. شاید بپرسید چرا باید کشیدن چهره را آموزش ببینیم؟ که باید در پاسخ به شما بگوییم که این کار به طراح کمک می‌کند که بتواند نسبت به چهره و حتی موهای اشخاص برای آنها لباس طراحی کند

حالا که آموزش دیدید یک مانکن را چطور بکشید، حالا با کشیدن و مخلوط کردن رنگ ها با هم آشنا می‌شوید. باید یاد بگیرید که چطور رنگ ها را باهم ست کنید، پاساژها و پالت های رنگی را بشناسید تا بتوانید بر اساس رنگ پوست، علایق مشتری و فصل مورد نظر، رنگ ها را انتخاب نمایید. در این ترم همچنین با ایرادات اندامی آشنا خواهید شد که بتوانید در ترم بعد بر اساس آن لباس طراحی کنید. علاوه بر این ها شما آموزش خواهید دید که چگونه جنسیت یک لباس را روی کاغذ پیاده سازی کنید از جمله: ساتن، مخمل، جیر، حریر، دانتل، گیپور و غیره

در ترم سوم آموزش طراحی لباس در شیراز با مبحث خلاقیت آشنا می‌شوید. این ترم مهمترین ترم طراحی لباس است که باید آن را به خوبی و اصولی آموزش ببینید. شما در این ترم آموزش می‌بینید که چگونه یک لباس را طراحی کنید، چگونه از منابع اطرافتان ایده بگیرید، چگونه بر اساس هر اندام لباس طراحی کنید و در ژوژمان خود یک لباس آماده ارائه می‌کنید، که اگر خودتان کار خیاطی را بلد باشید، می‌توانید آن را بدوزید ولی اگر بلد نباشید می‌توانید با یک خیاط همکاری کنید و تشکیل یک گروه بدهید. اغلب هنرجویان ما در این ترم شروع به کار حرفه‌ای می‌کنند

در این ترم که جذاب ترین‌ترم طراحی لباس است با دوخت انواع اکسسوری ها روی لباس و پارچه آشنا می‌شوید تا بتوانید به وسیله آن یکسری ایرادات اندامی را بپوشانید و حتی قیمت کارهای خود را بالاتر ببرید.

مولاژ به معنای الگوی حجمی است و شما باید بتوانید که یک پارچه را روی مانکن طراحی کنید و برای آن الگو تهیه کنید. این روش یکی از به روزترین روش ها در کل دنیاست.

در ترم آخر آموزش طراحی لباس در شیراز شما با نرم افزار مارولوس اشنا می‌شوید. یکی از بهترین نرم افزارهای طراحی لباس مارولوس است که کار با آن را به صورت حرفه‌ای آموزش خواهید دید.
امروزه با پیشرفت تکنولوژی و سمت و سویی که کارهای دستی جای خود را به کارهای کامپیوتری داده‌اند، اغلب کارخانه ها و مزون ها نیز به نرم افزارهای طراحی لباس روی آورده‌اند پس بهتر است این ترم تمام تلاش خود را روی یادگیری نرم افزار بگذارید تا بتوانید حرفه‌ای وارد بازار کار شوید.

مزایا کلاس طراحی لباس در اهواز

مزیت های کلاس طراحی لباس در اهواز به چند دلیل نسبت به کلاس حضوری بیشتر است:

شما می‌توانید فیلم هایی که در کلاس پخش می‌شود را که با بهترین کیفیت فیلم برداری شده است در پایان همان جلسه تحویل بگیرید.
زمان خود را به جای هدر دادن در رفت و آمد به تمرین بیشتر اختصاص می‌دهید.
از هزینه رفت و آمد کاسته می‌شود.
یک استادیار در کنار استاد قرار می گیرد و از کلاس پشتیبانی می‌کند و به حل مشکلات دانشپذیران می‌پردازد. که در کلاس های حضوری این امکان وجود ندارد.
در پایان بهتر است بدانید که کلاس طراحی لباس اهواز چه آنلاین و چه حضوری از یک شیوه استاندارد و اصولی پیروی می‌کنند و برای ثبت نام در کلاس ها بهتر است ابتدا شرایط خود را برای حضور در کلاس بسنجید و بعد با آگاهی کامل اقدام به ثبت نام نمایید.

آموزشگاه طراحی لباس

بهترین آموزشگاه طراحی لباس در اهواز

زیر نظر اساتید با تجربه و با سابقه به صورت دوره آموزشی آنلاین به یک طراح لباس حرفه ای تبدیل شوید.

انتخاب بیش از هزار هنرجو

علاوه بر مواردی که گفته شد در کنار استاد یک استادیار قرار می‌گیرد و از کلاس طراحی لباس به صورت ۲۴ ساعته پشتیبانی می‌کند. دانشپذیران نیز می‌توانند برای رفع مشکلات خود از استادیار کمک بگیرند. در پایان دوره آموزش طراحی لباس در اهواز نیز با ارائه ژوژمان مدرک معتبر ارائه خواهد شد. نکته‌ی مهم دیگر اینکه کلاس آنلاین و حضوری هیچ تفاوتی در کیفیت باهم ندارند زیرا تمامی سرفصل ها با هم یکسان است.

وجود مدرس توانا و متخصص در تبدیل یک هنرجوی مبتدی به طراح لباس برتر بسیار تاثیرگذار است. دوره آموزشی طراحی لباس اهواز توسط استادان مطرح و باتجربه خانه آموزش برگزار می‌شود تا علاقمندان بتوانند نهایت یادگیری و موفقیت را داشته باشند.

بهترین دوره طراحی لباس در اهواز

تجهیزات مورد نیاز حرفه طراحی مد و لباس در اهواز

  1. ترم اول تنها به مداد، پاک کن، تخته شاسی و کاغذ احتیاج دارید.
  2. در طی ترم دوم به چند رنگ مدادرنگی، مارکر و گواش احتیاج دارید که اصلا نیازی به خرید تمامی رنگ ها را ندارید. چرا که آموزش می‌بینید که چگونه رنگ ها را باهم ترکیب کنید و رنگ های جدید بسازید.
  3. دوره بعدی فقط از لوازمی که دارید استفاده می‌کنید فقط در پایان ترم یک لباس یا مانتو را باید دوخته شده به عنوان ژوژمان ارائه دهید.
  4. ترم اکسسوری و تزئینات روی لباس، به لوازم مخصوص اکسسوری ها احتیاج دارید.
  5. در دوره مولاژ به یک مانکن احتیاج دارید و چند متر پارچه ی معمولی مثل متقال که بتوانید الگوها را روی آن پیاده سازی کنید.
  6. ترم اخر آموزش طراحی لباس در اهواز نیز به یک لپ تاپ احتیاج دارید که بتوانید نرم افزار را روی آن نصب نمایید.

تماس با کارشناسان

درخواست مشاوره

[gravityform id=”3″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]
آموزشگاه طراحی لباس آنلاین

تازه های دنیای طراحی لباس

لباس عروس 2023
اولین طراح لباس عروس فردی به نام چارلز که در قرن نوزدهم میلادی زندگی می کرده است به عنوان اولین…
آشنایی با برند بولگاری
آغاز به فعالیت برند بولگاری (Bulgari)  در شهر رم در یک کارگاه خانگی توسط سوتیریو بولگاری اتفاق افتاد.Bulgari برندهای لوکس…
آموزش طراحی لباس عروس
طراحی لباس عروس یکی از انواع سبک های طراحی میباشد که نسبت به سایر لباس و پوشاک ها، دارای چالش…
آشنایی با چرخه رنگ ایتن
دایره یا چرخه رنگ ایتن از جمله ابزارهای بسیار مهم جهت رنگ شناسی و استفاده صحیح از رنگ ها می‌باشد.…
تاریخچه برند ورساچه Versace
برند ورساچه Versace، یکی از برندهای لوکس، لاکچری و پر افتخار است که خاستگاه آن کشور مدگرای ایتالیا است. حتی…