آموزش طراحی لباس در اصفهان

آموزش طراحی لباس در اصفهان از جمله خدمات ارزشمندی است که توسط خانه آموزش برای علاقمندان اصفهانی عزیز ارائه می‌شود. هنر طراحی لباس از طرفداران بسیاری در دنیا برخوردار است و به دلیل درآمد بالایی که دارد، بسیاری از افراد را به سمت خود جذب می‌کند. وجود مدرس توانا و متخصص در تبدیل یک هنرجوی مبتدی به طراح لباس برتر بسیار تاثیرگذار است. دوره آموزشی طراحی لباس اصفهان توسط استادان مطرح و باتجربه خانه آموزش برگزار می‌شود تا علاقمندان بتوانند نهایت یادگیری و موفقیت را داشته باشند.

کلاس طراحی لباس در اصفهان

دوره ی پرطرفدار طراحی لباس با شیوه تعاملی در خانه آموزش، به صورت جامع و از مبتدی تا پیشرفته برگزار می‌گردد. این دوره که ویژه افراد در خارج از شهر تهران هستند و یا افرادی که در تهران حضور دارند ولی امکان آمدن به کلاس حضوری را ندارند، برگزار می گردد.

کلاس ها کاملا به صورت آنلاین است و با مجازی تفاوت دارد. به این صورت که استاد از آموزشگاه، سر کلاس حضور دارد و حضور دانشپذیران نیز در کلاس الزامی است. زیرا علاوه بر اینکه فیلم از قبل تهیه شده برای دانشپذیران پخش می‌شود، بعد از تموم شدن فیلم، استاد به رفع اشکال و سوالات دانشپذیران می‌پردازد در نتیجه نبودن هنرجو سر کلاس باعث می‌شود مبحث درسی ناتمام بماند.

علاوه بر مواردی که گفته شد در کنار استاد یک استادیار قرار می‌گیرد و از کلاس طراحی لباس در اصفهان به صورت 24 ساعته پشتیبانی می‌کند. دانشپذیران نیز می‌توانند برای رفع مشکلات خود از استادیار کمک بگیرند.

در پایان دوره آموزش طراحی لباس در اصفهان نیز با ارائه ژوژمان مدرک معتبر ارائه خواهد شد. نکته‌ی مهم دیگر اینکه کلاس آنلاین و حضوری هیچ تفاوتی در کیفیت باهم ندارند زیرا تمامی سرفصل ها با هم یکسان است.

کلاس طراحی لباس آنلاین

بهترین دوره طراحی لباس در اصفهان

زیر نظر اساتید با تجربه و با سابقه به صورت دوره آموزشی آنلاین به یک طراح لباس حرفه ای تبدیل شوید.

انتخاب بیش از هزار هنرجو
آموزشگاه طراحی لباس آنلاین

دوره طراحی لباس در اصفهان

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آنلاین و نیمه حضوری طراحی لباس در اصفهان از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

مزایا برگزاری آموزش طراحی لباس آنلاین اصفهان

مزیت های آموزش طراحی لباس در اصفهان به چند دلیل نسبت به کلاس حضوری بیشتر است:

  1. شما می‌توانید فیلم هایی که در کلاس پخش می‌شود را که با بهترین کیفیت فیلم برداری شده است در پایان همان جلسه تحویل بگیرید.
  2. زمان خود را به جای هدر دادن در رفت و آمد به تمرین بیشتر اختصاص می‌دهید.
  3. از هزینه رفت و آمد کاسته می‌شود.
  4. یک استادیار در کنار استاد قرار می گیرد و از کلاس پشتیبانی می‌کند و به حل مشکلات دانشپذیران می‌پردازد. که در کلاس های حضوری این امکان وجود ندارد.

در پایان بهتر است بدانید که کلاس طراحی لباس اصفهان چه آنلاین و چه حضوری از یک شیوه استاندارد و اصولی پیروی می‌کنند و برای ثبت نام در کلاس ها بهتر است ابتدا شرایط خود را برای حضور در کلاس بسنجید و بعد با آگاهی کامل اقدام به ثبت نام نمایید.

طراحی لباس در اصفهان

به آسانی هر چه تمام تر در یک کلاس کاملا تکنیکی و چالش برانگیز شرکت کنید

بهترین دوره طراحی لباس در اصفهان

سرفصل های دوره طراحی لباس اصفهان

برای موفقیت و کسب تجربه در حرفه‌ای، هیچ وقت یک شبه اتفاق نمی‌کند. لازم است بازه زمانی خاصی را صرف آموزش، کسب تجربه و تمرین کنید تا بتوانید به آن نتیجه عالی دست پیدا نمایید. در حرفه طراحی لباس نیز همین موضوع صدق می‌کند و نمی‌توان در بازه زمانی کوتاه به یک متخصص تبدیل شد. فاکتورها و عوامل تاثیرگزار بسیاری وجود دارد که سبب حرفه‌ای شدن شما می‌شوند. اگر بخواهید به یک طراح لباس حرفه‌ای تبدیل شوید، لازم است 6 ترم در دوره آموزش طراحی لباس در اصفهان بگذرانید تا بتوانید به این خواسته خود دست پیدا کنید. هر کدام از این ترم ها به شرح زیر می‌باشند:

تجهیزات مورد نیاز آموزش طراحی لباس در اصفهان

ترم 1

آشنایی با طراحی فیگور

در ترم اول شما نیاز دارد که ابتدا با کشیدن یک مانکن روی کاغذ آشنا شوید تا بتوانید در ترم ها بعد لباس را روی آن مانکن بکشید. مانکن را در نمای سه رخ، تمام رخ، نیم رخ خواهید آموخت. علاوه بر این با انواع یقه، آستین، پیراهن، دامن و شلوار آشنا خواهید شد و آموزش خواهید دید که چگونه چین و چروک روی لباس ها را بکشید و کشیدن چهره مانکن را نیز آموزش می‌بینید. شاید بپرسید چرا باید کشیدن چهره را آموزش ببینیم؟ که باید در پاسخ به شما بگوییم که این کار به طراح کمک می‌کند که بتواند نسبت به چهره و حتی موهای اشخاص برای آنها لباس طراحی کند

علاقه‌مند

ترم 2

رنگ شناسی تخصصی و جنسیت سازی روی کاغذ

حالا که آموزش دیدید یک مانکن را چطور بکشید، حالا با کشیدن و مخلوط کردن رنگ ها با هم آشنا می‌شوید. باید یاد بگیرید که چطور رنگ ها را باهم ست کنید، پاساژها و پالت های رنگی را بشناسید تا بتوانید بر اساس رنگ پوست، علایق مشتری و فصل مورد نظر، رنگ ها را انتخاب نمایید. در این ترم همچنین با ایرادات اندامی آشنا خواهید شد که بتوانید در ترم بعد بر اساس آن لباس طراحی کنید. علاوه بر این ها شما آموزش خواهید دید که چگونه جنسیت یک لباس را روی کاغذ پیاده سازی کنید از جمله: ساتن، مخمل، جیر، حریر، دانتل، گیپور و غیره

مبتدی

ترم 3

خلاقیت در طراحی لباس

در ترم سوم آموزش طراحی لباس در اصفهان با مبحث خلاقیت آشنا می‌شوید. این ترم مهمترین ترم طراحی لباس است که باید آن را به خوبی و اصولی آموزش ببینید. شما در این ترم آموزش می‌بینید که چگونه یک لباس را طراحی کنید، چگونه از منابع اطرافتان ایده بگیرید، چگونه بر اساس هر اندام لباس طراحی کنید و در ژوژمان خود یک لباس آماده ارائه می‌کنید، که اگر خودتان کار خیاطی را بلد باشید، می‌توانید آن را بدوزید ولی اگر بلد نباشید می‌توانید با یک خیاط همکاری کنید و تشکیل یک گروه بدهید. اغلب هنرجویان ما در این ترم شروع به کار حرفه‌ای می‌کنند

تازه کار

ترم 4

اکسسوری و تزئینات روی لباس

در این ترم که جذاب ترین‌ترم طراحی لباس است با دوخت انواع اکسسوری ها روی لباس و پارچه آشنا می‌شوید تا بتوانید به وسیله آن یکسری ایرادات اندامی را بپوشانید و حتی قیمت کارهای خود را بالاتر ببرید

آشنا با فنون

ترم 5

مولاژ در طراحی لباس

مولاژ به معنای الگوی حجمی است و شما باید بتوانید که یک پارچه را روی مانکن طراحی کنید و برای آن الگو تهیه کنید. این روش یکی از به روزترین روش ها در کل دنیاست

تا حدودی متخصص

ترم 6

نرم افزارهای طراحی لباس

در ترم آخر آموزش طراحی لباس در اصفهان شما با نرم افزار مارولوس اشنا می‌شوید. یکی از بهترین نرم افزارهای طراحی لباس مارولوس است که کار با آن را به صورت حرفه‌ای آموزش خواهید دید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و سمت و سویی که کارهای دستی جای خود را به کارهای کامپیوتری داده‌اند، اغلب کارخانه ها و مزون ها نیز به نرم افزارهای طراحی لباس روی آورده‌اند پس بهتر است این ترم تمام تلاش خود را روی یادگیری نرم افزار بگذارید تا بتوانید حرفه‌ای وارد بازار کار شوید.

طراح لباس حرفه‌ای

  1. ترم اول تنها به مداد، پاک کن، تخته شاسی و کاغذ احتیاج دارید.
  2. در طی ترم دوم به چند رنگ مدادرنگی، مارکر و گواش احتیاج دارید که اصلا نیازی به خرید تمامی رنگ ها را ندارید. چراکه آموزش می‌بینید که چگونه رنگ ها را باهم ترکیب کنید و رنگ های جدید بسازید.
  3. دوره بعدی فقط از لوازمی که دارید استفاده می‌کنید فقط در پایان ترم یک لباس یا مانتو را باید دوخته شده به عنوان ژوژمان ارائه دهید.
  4. ترم اکسسوری و تزئینات روی لباس، به لوازم مخصوص اکسسوری ها احتیاج دارید.
  5. در دوره مولاژ به یک مانکن احتیاج دارید و چند متر پارچه ی معمولی مثل متقال که بتوانید الگوها را روی آن پیاده سازی کنید.
  6. ترم اخر آموزش طراحی لباس در اصفهان نیز به یک لپ تاپ احتیاج دارید که بتوانید نرم افزار را روی آن نصب نمایید.

سوالات متداول

خیر برای ورود به این رشته شما به هیچگونه پیش نیازی احتیاج ندارید و از صفر تا صد در این دوره آموزش خواهید دید.

خیر باید بدانید که طراحی لباس با نقاشی متفاوت است و شما تمام آنچه را که در رشته طراحی لباس به آن احتیاج دارید برای کشیدن لباس روی کاغذ را آموزش خواهید دید.

بعضی اوقات افرادی که به طراحی لباس علاقمند هستند از ما می‌پرسند که من به خیاطی علاقه ندارم آیا می‌توانم وارد دوره طراحی لباس شوم؟ که در پاسخ به آنها باید بگوییم بله شما در طول ترم آموزش خواهید دید که چگونه تیم برند خود را مدیریت کنید و نحوه‌ی ارتباط  با خیاط را آموزش می‌بینید.

در کیفیت این دو کلاس هیچ گونه تفاوتی وجود ندارد تنها تفاوت ها همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم به صرفه جویی در زمان و هزینه و هچنین دریافت فیلم با کیفیت از کلاس است.

شهریه دوره بر اساس سطح شما و نظر کارشناسان ما متغیر است که می‌توانید با ارتباط با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس و دریافت وقت مشاوره، تمامی اطلاعات مربوط به دوره را بپرسید.

4.8/5 - (11 امتیاز)